Ezopřítel Míši, kterou přejel rychlík: Pořádal jsem rituál, zvracel a mluvil s její duší!

 • Jednadvacetiletou Míšu T. smetl v pátek večer rychlík, dívka nestihla přeběhnout koleje
 • V místě tragédie s ní byl její přítel Petr Macháček
 • Oba se věnovali ezoterice, dívčina rodina a přátelé jí Macháčka neschvalovali
 • Macháček způsobil pozdvižení na sociálních sítích chladnou reakcí na smrt své přítelkyně
 • Mladík navíc ve videu říká, že se s mrtvou dívkou spojil

Míša zemřela na kolejích. Její přítel se s ní prý | foto: koláž Expres.cz

Kolem smrti Michaely T., kterou v pátek večer přejel rychlík, je mnoho otazníků. V době, kdy zemřela, s ní byl i její přítel Petr, s nímž se věnovala ezoterice. Jejich záliba v podivných rituálech zavdává některým lidem důvod myslet si, že dívčina smrt nebyla jen nešťastná náhoda. Petr se snaží bránit prostřednictvím dvouhodinového videa, na němž mimo jiné popisuje, jak se spojil s duší zesnulé Michaely.

Petr Macháček, který si nechává říkat Chrisantem, neudivil jen chladnou reakcí na smrt své přítelkyně Míši, ale i jeho podivnými aktivitami.Otec zesnulé dívky se s Macháčkem nechce vidět. Rodina mu vyčítá, že Míšu zblbnul, a že informace o dívčině smrti sdílel veřejně na Facebooku. Míšině rodině také vadí, že se Petr chová velice necitlivě.

Možná právě proto natočil mladík video, kde řekl, jaký je jeho pohled na celou tragickou událost a dokonce tvrdí, že během rituálu mluvil s duší zemřelé dívky.


„Chtěl jsem ukázat ten pohled, že je to fakt všechno v pořádku. A že smrt nemusí být neštěstí a utrpení. Je samozřejmě v pořádku projevit svoje emoce, ale není třeba truchlit. Pokud si je člověk vědom toho, že smrt je vlastně oslava toho, že tady bylo něco dokonáno,“
říká Macháček ve dvouhodinovém videu.

Ve snímku, který umístil na YouTube, popisuje, že se den po smrti své přítelkyně účastnil rituálu, při němž se spojil s Míšou.

„Začala ceremonie, krásná. A začaly mi chodit různé vize. U mě to většinou začíná takovýma geometrickýma krásnýma tvarama, pocitama a fraktálama. Je to moc hezký. Tyhle vize jsou ale jenom pozlátko. Jenom třešnička na dortu. A to hlavní je vlastně nový náhled na situace, které prožívám a řeším. Vždy je to hodně hluboký. Já to vnímám, že ta očista – tam se totiž hodně bleje – ale já to vnímám jako přelaďování. Někdy cítím, že je potřeba se víc očistit, tak bleju třeba i víckrát. Ale spíš tam chodím pro tu inspiraci a spojení na jiných úrovních, než jsou v běžném stavu,“ popisuje mladík průběh rituálu, který v minulosti prováděl i s Míšou.

Podle Macháčka je Míšina duše nyní přesně tam, kde chce být. Míša k němu prý během rituálu promlouvala. „Nebylo třeba tu něco další desítky let něco dělat. Její duše je z těch jiných úrovní a já to plně respektuju. I ta energie, kterou sem přinesla, udělala hrozně moc v rámci planety, a nechává to tu dozvuk,“ říká ve videu Petr Macháček.

Během rituálu tento ezopodivín pravděpodobně požil halucinogenní látky. V minulosti už to udělal několikrát. Dokonce zážitky ze seancí popisoval na internetu. Není divu, že rodina zesnulé dívky mladíkovi nemůže přijít na jméno.

FotogalerieOhodnoťte článek

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 5:00 6. dubna 2017. Anketa je uzavřena.

 • Tvl
  43
 • Trapas
  22
 • Sladký
  16
 • Super
  15
 • Haha
  14
 • Cože
  14


Komentáře