Pavla Tomicová alias boubelatá Simona z Ulice: Zhubla neuvěřitelných 25 kilo!

  •   12:10
  • diskuse

Herečka Tomicová šla do sebe. | foto: Herminapress

Herečka Pavla Tomicová (55) se rozhodla k radikální změně. Jindy korpulentní dáma shodila přes dvě desítky kilogramů a cítí se velmi dobře. „Nechci být trapná a ještě k tomu tlustá,“ říká.

Herečka Pavla Tomicová nikdy nebyla žádné tintítko. Pro její lidskost, nedokonalou postavu a humor si ji právě diváci zamilovali. Upovídaná Simona z nekonečného seriálu Ulice se ale nyní ztrácí před očima. Zhubla pětadvacet kilo a je spokojenější než kdy předtím.„Byla jsem pořádný kus, hodně macatá! Neříkám, že jsem nebyla spokojená, ale když vím, že se mohu cítit lépe, tak proč do toho nejít? Jsem šťastná,“ říká s nadhledem Tomicová, která si ze svých faldíků nikdy nedělala hlavu.

Pavla Tomicová zhubla 25 kilo.

Pavla Tomicová zhubla 25 kilo.

Momentálně si hlídá jídelníček, cvičí a snaží se o sebe starat. „Přestala jsem se cpát, hlavně tedy večer, zašla jsem ke kadeřníkovi a cítím se prostě dobře,“ pochvaluje si.

Svou proměnu vnímá především při sledování starších záběrů. Když například točila nový seriál České televize Trapný padesátky, měla o více než dvě desítky kilo nahoře. „Za ten rok a půl od natáčení jsem se teda dost změnila. Ale to je dobře. Nechci být trapná a ještě k tomu tlustá,“ uzavírá s velkým smíchem.

Fotogalerie

Komentáře