Trávníček chce být na prahu sedmdesátky znovu otcem: Jaké jsou jeho ambice?

  •   19:00
  • diskuse

Pavel Trávníček by si přál na sklonku života holčičku. | foto: Herminapress

Povoláním princ Pavel Trávníček (66) by si přál na sklonku života počít dalšího potomka. Má už tři kluky, proto by rád holčičku. Co na to jeho partnerka Monika, která mu před pár měsíci porodila syna Maxmiliána?

Princ z pohádky Tři oříšky pro Popelku má již tři syny. Prvního z manželství s baletkou Evou Štefkovou, druhého s herečkou a režisérkou Helenou Dytrtovou a třetího mu koncem prosince porodila jeho současná manželka Monika.Teď šestašedesátiletý Trávníček pokukuje po holčičce.

„Jedináčkem Maxmilián rozhodně nezůstane. Narodí-li se sestřička, tím lépe, páreček by byl fajn, ale o jménu pro ni budu muset zapřemýšlet. Ještě o téhle eventualitě s manželkou podebatujeme,“ sdělil herec, který přiznal, že by do dvou až tří let chtěl zadělat na druhé miminko.

Stane se Pavel Trávníček znovu otcem?

Stane se Pavel Trávníček znovu otcem?

A sama Monika Trávníčková si manželovu otcovskou roli pochvaluje: „Musím, a ráda, potvrdit, že manžel je skutečně vrcholový, pečlivý a milující rodič. Pomoc v domácnosti mu nedělá problémy a navíc jako hlava rodiny musí plnit i roli živitele. A jde mu to.“

Stárnoucí herec očividně chytá druhou mízu. Nebo má snad stále tu první?

Monika je přitom velmi statečná. Než se jí totiž podařilo své první dítě donosit, dvakrát potratila. Snad proběhne její potenciální druhé těhotenství tentokrát bez komplikací.

Fotogalerie

Komentáře