Bělobrádek je módní patlal: Dopouští se jednoho faux pas za druhým!

Předseda KDU-ČSL Pavel Bělobrádek (40) nejde pro ostrá slova daleko. Na první pohled přitom působí nevinně až legračně. Politik příliš nedbá o svůj vzhled a velmi často se dopouští faux pas. Co je pro něj typické a v čem dělá chybu?

Politik a předseda lidovců Pavel Bělobrádek je rozhodně tím nejzmatenějším mužem v politice, co se módy týče. Kombinuje absolutně odlišné styly, nosí větší velikosti, krátké kravaty a velmi často odhaluje víc, než má být spatřeno.Vezměme to ale hezky popořádku. Jako největší problém u něj vidíme absolutně špatně zvolené velikosti. Sako mu téměř nikdy nesedí a dělá mu nevzhledné varhánky na rukávech, kravaty jsou kratší, než mají být. Už samotný základ je tedy špatně.

Když k tomu potom přičteme jeho faux pas, kterých má na svém účtě opravdu nespočet, míříme přímo do pekla. Bělobrádek nejenom, že nedbá o svůj poklopec a několikrát nechal nahlédnout do svých kalhot, také nedává pozor na kravatu, a tak často vidíme její tenčí část v pozadí. Téměř každá kravata má přitom poutko, kterým se má tato část protáhnout.

Pavel je dost nepozorný.

Pavel je dost nepozorný.

Velmi často také plní své kapsy, což vypadá velmi buransky. Obzvlášť v oblekových kalhotách. 

Pavel Bělobrádek.

Pavel Bělobrádek.

Od A do Z všechno špatně. A nezachrání ho ani nevinný kukuč nebo snaha působit lidově v rozpínacím svetru a saku, což mimochodem považujeme za absolutně nepochopitelnou kombinaci.

Fotogalerie

Komentáře