Hvězda Ulice zachránila pejska z rozžhaveného auta. Co jí na to řekli majitelé?

Patricie Solaříková je milovnicí pejsků. | foto: Herminapress

Patricie Solaříková se nebojí jít do konfliktu. Hlavně když jde o zdraví zvířat. Herečka totiž v těchto tropických dnech narazila na auto, ve kterém byl uzamčen nebohý pejsek, a začala jednat. Místo díků se dočkala arogantního chování!

Ačkoliv se na to upozorňuje každý rok, stále jsou lidi, kteří nechají své „milované“ pejsky v rozpáleném autě a jdou na nákup. Na vůz bezohledných lidí narazila i herečka Patricie Solaříková. A jako milovnice pejsků se rozhodla nenechat situaci bez povšimnutí.Venku třicet stupňů a pes zavřený vevnitř. Zavřená okna, zavřené všechno. Takže počkáme na majitele a vysvětlíme jim, že jsou úplně debilní,“ rozčilovala se herečka na svém Instagramu.

A jak slíbila, tak učinila. Bohužel ale její připomínky nejspíš nepadly na úrodnou půdu. „Dopadlo to tak, že to byl manželský pár. Ještě ke všemu ve dvou, takže mohl jeden z nich počkat s tím psem venku. Dozvěděla jsem se, že mi do toho nic není. Paní mi na to nic neřekla. Prý tam ten pejsek čekal deset minut. Řekla jsem jim, že i deset minut může stačit,“ rozčilovala se herečka, která dost dobře ví, o čem mluví.

Před rokem se totiž v rámci reklamní kampaně nechala zavřít v rozpáleném autě a vydržela v něm jenom necelých patnáct minut. Po deseti minutách bylo ve voze více než šedesát stupňů a i ona začala kolabovat.

Každopádně jsem jim řekla, co jsem chtěla. Jestli to bude mít dopad, nedokážu říct. Doufejme, že se příště nad tím trošku zamyslí,“ ukončila herečka.

Fotogalerie

Komentáře