Pětinásobné nadělení: Paterčata chodí do školky, rozdělili je do různých tříd!

Rodiče paterčat konečně mají chvíli klid, jejich pětinásobné nadělení totiž od září chodí do školky. Jak se tam dětem daří a proč nechodí všechny do jedné třídy?

Milovická školka se v září rozrostla o pět malých neposedů, paterčat Kiňových. „První měsíc chození do MŠ mají paterčata za sebou. Děti se do školky každý den těší, a tak není problém je ráno dostat z postelí,“ uvedla jejich maminka Alexandra pro Blesk. Děti jsou rozdělené do dvou tříd, a to na přání rodičů. Dobře ví, jak těžké je zvládnout potomky, pokud jsou všichni pohromadě, takže se rozhodli usnadnit učitelkám práci.  „Rozdělení do dvou tříd se osvědčilo dobře. Cestou ze školky si děti povídají, co v které třídě dnes dělaly,“ uvedla další benefit rozdělení dětí Alexandra Kiňová. 

Chod rodiny Kiňových se od září velice změnil. Se čtvrtými narozeninami totiž ztratila nárok na státem hrazené ošetřovatelky. Do konce roku jim ještě bude pomáhat pracovnice Rodinného centra Milovice, poté už si paní Kiňová bude muset poradit sama.

Když však děti nemá celý den doma, jistě to pro ni bude mnohem jednodušší.

Zlepšit by se měla také finanční situace rodiny. Otec dětí Antonín Kroščen totiž od září nastoupil do nového zaměstnání, za což vděčí právě školce. Jeho partnerka Alexandra je sice stále na nemocenské kvůli poporodním komplikacím a několika velice náročným operacím, i tak je to však pro rodiče paterčat velmi vítaná změna. 

FotogalerieOhodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 17:06 8. února 2018. Anketa je uzavřena.

 • Super
  14
 • Trapas
  9
 • Haha
  8
 • Sladký
  7
 • Cože
  6
 • Tvl
  5


Komentáře