Slavný návrhář se přihlásil do reality show. Bude Laffita mačkat hada?

Osmany Laffita půjde s manželem do Výměny manželek. | foto: Profimedia.cz

Na zásah do soukromí bývají známé tváře velmi háklivé, obrat ale většinou nastane při správném finančním ohodnocení. Své o tom ví i módní návrhář Osmany Laffita. Ten se totiž podle informací Expres.cz přihlásil do reality show Výměna manželek!

Fanoušci primáckého Prostřena si již zvykli, že se čas od času objeví VIP série, kdy do „svých“ obýváků televizní diváky zvou známé tváře českého veřejného života. I ty ale mnohdy podvádí a nevaří přímo u sebe doma.Tvůrcům novácké reality show Výměna manželek se ale povedl pořádný majstrštyk. Do pořadu totiž dostali módního návrháře Osmanyho Laffitu a jeho partnera Guye. A informace to jsou opravdu čerstvé. Tento inkriminovaný díl se totiž právě v těchto dnech natáčí a Laffita s manželem se vyměnili s heterosexuálním párem s dětmi.

Podle informací Expres.cz by se do náhradní rodiny měl stěhovat právě věhlasný návrhář. Jak to Laffita zvládne a co vše ukáže ze svého soukromí? Na to si budeme muset počkat. Nova totiž právě vysílá aktuální sérii a tento díl s VIP párem bude podle našich informací odvysílán až za několik měsíců.

Čekání se ale vyplatí. Zatímco během oblíbeného Prostřena soutěžící mohou hodinu dvě předstírat a držet se, nikdo nedokáže hrát divadlo před televizními kamerami po dobu deseti dní.

Tak snad svého rozhodnutí nebude slavný pár litovat. Aktéři dvou již odvysílaných premiérových dílů by k tomu, jak jim Výměna manželek zamávala se soukromým životem, mohli říci svoje.

FotogalerieOhodnoťte článek

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 19:00 4. ledna 2018. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  16
 • Super
  11
 • Haha
  10
 • Tvl
  8
 • Sladký
  7
 • Cože
  5


Komentáře