Ornella a matka Štiková jsou ve válce: Nenávistný vzkaz jako přání do nového roku

V posledních měsících to vypadalo, že Ornella Koktová a její matka Monika Štiková k sobě znovu našly cestu, příchod nového roku ale ukázal, že opak je pravdou. Manželka Josefa Kokty totiž zveřejnila vzkazy od své matky a rozhodně nejde o láskyplná slova.

Vztah Ornelly Koktové a její matky Moniky je opět na bodu mrazu. Monika Štiková, jak se zdá, své dceři stále neodpustila, že se před pěti lety odstěhovala ke svému současnému muži a definitivně ji odřízla nejen ze svého života, ale hlavně z přísunu peněz.Ornella se totiž již v minulosti nechala slyšet, že její matka domlouvala jeden kšeft za druhým a nemohla se nabažit peněz, které z akcí chodily ve velkém. Největší spor přišel ve chvíli, kdy dostala Ornella a její rodina nabídku na práci za horentní částku a slavnější Ornella měla chtít větší podíl ze zisku než zbytek rodiny. Tehdy ji její matka dokonce obvinila, že chtěla okrást vlastní rodinu.

A jak se zdá, křivdy nejsou zapomenuty. Když letos Ornella popřála svým rodičům šťastný nový rok, zatímco otec jí popřál totéž, to, co jí vzkázala její matka, nejsou slova, která chcete slyšet od ženy, co vás porodila.

Za své chování si nic nezaslouží. Ať se stydí ona za své chování. Není to výsledek mé výchovy, ale výsledek odchodu z rodiny a způsob, jak ji formuje její nový život a lidi v něm. Nezaslouží si nic za své chování,“ zní vzkaz její matky, který Ornella zveřejnila na svém Instagramu s vtipným dovětkem - nejúžasnější matka na světě a máma roku.

Tak se necháme překvapit, jaká bude reakce Moniky Štikové. A jelikož má ráda vždy poslední slovo, určitě se nějakého dočkáme.

Fotogalerie

Komentáře

Expres.cz