Orlanda Blooma sbalila číšnice. Co má společného s Kopřivovou?

Orlando Bloom měl sex se servírkou z hotelu. Tu následně vyhodili. | foto: Instagram/Profimedia

Orlando Bloom je po rozchodu s Katy Perry jako utržený ze řetězu. Prožil milostnou avantýru s jednou ze servírek v luxusním londýnském hotelu, kterou následně objevili manažeři nahou u něj v posteli a okamžitě ji propustili. Nepřijde vám ten příběh povědomý?

Londýnský pětihvězdičkový hotel Chiltern Firehouse patří u celebrit mezi ty nejoblíbenější. Své apartmá tam měl k dispozici několik dní i slavný herec Orlando Bloom, který momentálně září v dalším díle filmové série Piráti z Karibiku.V pátek večer herec zavítal do hotelové restaurace, kde se zakoukal do pohledné jednadvacetileté servírky Viviany Ross.

Ta se do Spojeného království přistěhovala teprve před dvěma měsíci z Rumunska a touží prorazit ve světě filmu. Setkali se během její pracovní směny a hned se dali do řeči.

„Jiskřilo to mezi nimi od první chvíle, co se potkali,“ uvedla Vivianina kamarádka pro deník The Sun.

Viviana Ross si Orlanda jako milence pochvalovala.

Viviana Ross si Orlanda jako milence pochvalovala.

Pohledný herec, který ještě před pár měsíci chodil se zpěvačkou Katy Perry, si zaměstnankyni hotelu odvedl na pokoj, kde prožili vášnivou nic. Krásná servírka si navíc Orlanda nemohla vynachválit. Prý má krásné tělo a je mimořádně dobrý milenec.

Ráno však přišlo rozčarování. Hollywoodská hvězda se z pokoje nepozorovaně vytratila a dívku našli nahou na posteli až manažeři hotelu. Viviana dostala okamžitě padáka.

Pohledná servírka má dokonalou postavu.

Pohledná servírka má dokonalou postavu.

Propuštění rumunskou krásku sice mrzelo, vášnivé noci s Orlandem však nelituje.

A nám asociace napovídá jasně. Jedná se o rumunskou verzi Veroniky Kopřivové, která si však namísto na Floridu vyjela lovit do Anglie a doufala, že se jí tam kdosi ze slavných ujme.

A tak se také stalo. Na rozdíl od Kopřivové však v závěru mise nakonec selhala. Budiž ji ke cti alespoň ta kreativita pasovat se do role servírky ve stylu filmu Krásná pokojská.

Tahle holka se jen tak neztratí.

FotogalerieOhodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 12:42 22. září 2017. Anketa je uzavřena.

 • Super
  15
 • Haha
  12
 • Trapas
  8
 • Sladký
  7
 • Cože
  6
 • Tvl
  5


Komentáře