Orlando Bloom tu má další posilu: Kdo mu přiletěl pomáhat se synem a psem?

Před pár dny přiletěl do Česka Orlandu Bloomovi (40) malý syn Flynn, jemuž se ve volném čase herec plně věnuje. Natáčecí volno mu však končí, a tak bude mít mnohem méně času. Do Prahy mu proto přiletěla další posila! Kdo?

Herec Orlando Bloom má u sebe neustále ty nejbližší! Na začátku přiletěl do Česka jen se svým psem, nyní tu je i jeho syn Flynn a pravděpodobně i Orlandův otec Colin Stone. Toho se našim fotografům povedlo zachytit s Bloomovým psem, kterého si herec velmi hýčká.Aktuálně totiž herci končí natáčecí volno, a tak nebude mít na svého syna tolik času, kolik by chtěl. Stone mu tak s péčí o syna zřejmě přijel na pomoc. 

S otcem má Orlando velmi silný vztah, ačkoli o něm dlouho nevěděl.

Od mala totiž vyrůstal v tom, že je jeho skutečným otcem spisovatel a bojovník za rasovou svobodu Harry Bloom, tehdejší manžel Orlandovy matky, který zemřel, když britskému herci byly čtyři roky.

Přijel mu pomoci se psem i synem.

Přijel mu pomoci se psem i synem.

Vše ale odnesl čas a americký herec nedá na svého biologického otce dopustit. Už na první pohled je navíc patrné, že oba muže pojí silná podoba. Orlando má stejně tmavé oči i tvar hlavy, který po něm podědil i syn Flynn.

Koho si asi slavný herec ještě nechá přivézt?

Fotogalerie

Komentáře