Vstřícný jako nikdy: Orlando se v Česku druží. Fanynky, do útoku!

Orlando Bloom má před sebou celé měsíce strávené v Česku. Natáčí zde totiž fantasy sérii Carnival Row. Kdo by přitom čekal, že bude ve volných chvílích sedět na pokoji a uzavře se do sebe, ten se mýlí. Hollywoodský krasavec tráví volné chvíle v terénu a nebojí se dát do řeči s místními obyvateli.

Česká republika je jednou z nejatraktivnějších natáčecích destinací Hollywoodu, a to nejen díky vhodným exteriérům, ale též z důvodu příznivé ceny. Proto se zde také střídají hollywoodské celebrity. Většina z nich se však zavře na hotelu a do ulic příliš nevyráží. To však není případ Orlanda Blooma

Ten se zde bude vyskytovat do začátku jara, a tak není divu, že oťukává terén a přemýšlí, kam by se po večerech vrtnul.

Při svých cestách mu přitom vůbec nevadí zapříst hovor s někým, kdo se mu namane pod ruku. Je otevřený, vstřícný a milý. 

V civilu vypadá přitom tak obyčejně, až se klidně může stát, že ho bez povšimnutí minete. V úterý večer se dokonce setkal s kolemjdoucím pejskařem, a když se jejich miláčci začali štěkat, navázal kontakt i Orlando. 

Orlando se chová velmi vstřícně a mile.

Orlando se chová velmi vstřícně a mile.

Postarší pán s největší pravděpodobností ani netušil, s kým má tu čest.

Věděl postarší pán, že mluví s Orlandem Bloomem?

Věděl postarší pán, že mluví s Orlandem Bloomem?

Podobně se v Česku na jaře choval například představitel Draca Malfoye z Harryho Pottera Tom Felton. Ten poblíž Václavského náměstí vytáhl kytaru, míjely ho davy turistů i místních, a nikoho ani nenapadlo, že se jedná o hvězdu z Hollywoodu. 

Jindy se ve Stromovce proháněl na skateboardu nebo se procházel po Starém Městě. 

Je velmi komunikativní.

Je velmi komunikativní.

Je možné, že si v Česku Orlando najde partnerku? 

Koneckonců není tomu ani půl roku, co prožil milostnou avantýru s jednou ze servírek londýnského hotelu. Stačilo přitom málo. Pár pohledů, jiskra... a byla ruka v rukávě. 

Takže, dámy, do akce!

Fotogalerie

Komentáře