Exkluzivní snímky Blooma z natáčení v Praze: Jeho pes má na place vlastní karavan

Fotografům Expresu se podařilo zachytit hollywoodského krasavce Orlanda Blooma, a to přímo mezi natáčecími scénami v areálu Pražského hradu. Byl v kostýmu obklopený týmem asistentů a nesmírně mu to slušelo. Svého pejska, kterého si přivezl ze Spojených států, měl samozřejmě při sobě. Víte, že má během natáčení vlastní karavan?

Už dva týdny pobývá Orlando Bloom v Praze kvůli natáčení temného fantasy seriálu Carnival Row. To však začalo teprve v pondělí a fotografům Expresu se ho podařilo poprvé zachytit přímo na place.

V kostýmu detektiva Rycrofta Philostrateho se vydal do Letohrádku královny Anny v Královské zahradě Pražského hradu, kde kromě natáčení probíhalo také PR focení. 

To se uskutečnilo za černou plachtou, aby herce nemohli sledovat kolemjdoucí z ulice či fotografové. Jakékoliv snímky a informace ohledně natáčení jsou přísně střeženy.

Natáčení by mělo probíhat převážně v barrandovských ateliérech, podle všeho se však štáb několikrát vydá i do Středočeského kraje. Například do okolí Kladna nebo na Slapy.

Fanynky mají velkou šanci Orlanda v Praze potkat.

Fanynky mají velkou šanci Orlanda v Praze potkat.

Orlando Bloom se po celou dobu, co je v Praze, téměř nehne od svého chlupatého mazlíčka, kterého si přivezl ze Spojených států. Pejsek má během natáčení k dispozici dokonce svůj vlastní karavan sloužící výhradně pro jeho potřeby.

Tomu se říká zvířecí luxus!

Hollywoodský krasavec má dvě asistentky. Jednu českou, druhou zahraniční. Obě se samozřejmě nestarají jen o Orlanda, ale také o psa. 

Svého pejska si drží Orlando stále nablízku.

Svého pejska si drží Orlando stále nablízku.

Kdo by však očekával, že se herec bude chovat arogantně a namyšleně, ten se mýlí. Zákulisní informace vypovídají o tom, že je Orlando velmi příjemný a obšťastňuje přítomné svou dobrou náladou.

Premiéru by měl mít seriál v roce 2019.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 12:31 8. února 2018. Anketa je uzavřena.

 • Super
  45
 • Sladký
  15
 • Trapas
  13
 • Tvl
  11
 • Haha
  9
 • Cože
  8
Komentáře