Orlando Bloom řádí v Praze: Procházky kolem Vltavy a párty s Krainovou

Natáčení fantasy série Carnival Row ještě nezačalo, a tak Orlando Bloom tráví čas v centru Prahy po svém. Procházel se podél Vltavy, natáčel aquazorbing a vyrazil na výstavu do Rudolfina. Den zakončil velkolepou párty se Simonou Krainovou.

Hollywoodský fešák Orlando Bloom, který bude v Česku po boku Cary Delevigne natáčet seriál Carnival Row, přiletěl do Prahy dva týdny před začátkem natáčení, a tak si zde musí udělat volnočasový program. A jak se dalo očekávat, pohybuje se nevyzpytatelně po centru staré Prahy. V neděli například sdílel na svém Instagramu záběry od břehu Vltavy a také z rudolfinské výstavy nesoucí název Nervous Trees.

Večer zavítal slavný Legolas z Pána prstenů na párty do jednoho pražského podniku, kde potkal také Simonu Krainovou se sestrou. Obě si se slavným hercem střihly selfíčko a natočily ho dokonce i při tanci. 

Orlando dokonce tančil.

Orlando dokonce tančil.

Zdá se, že je Orlando ve velmi dobrém psychickém rozpoložení a osobní volno v Praze si užívá. Bude stejně vstřícný také k fanynkám, které herce osloví s prosbou o fotku na ulici?

Neděli trávil hollywoodský fešák v centru Prahy.

Neděli trávil hollywoodský fešák v centru Prahy.

Natáčení by mělo začít za necelý týden. Orlando už pak bude trávit čas hlavně v barrandovských ateliérech. 

Fotogalerie

Komentáře