Celebritní BH90210: Bloom si začal s ex Biebera, co na to podvedená Katy Perry?

 •   12:18
 • diskuse

Katy Perry v tom má jasno. | foto: Profimedia.cz

Nevěrník Orlando Bloom podvedl svoji novou přítelkyni Katy Perry. Na afterparty ve Vegas se vášnivě líbal s bývalkou Justina Biebera.

Je to jen pár dní, co Orlando Bloom potvrdil vztah se zpěvačkou Katy Perry (31). Právě s ní se objevil na MET gala v New Yorku. Nyní je zřejmě vše jinak a Perry zbyly jen oči pro pláč, paparazzi totiž Blooma přistihli při vášnivé líbačce se Selenou Gomez (23).Orlando Bloom se vášnivě líbal se Selenou Gomez.

Orlando Bloom se vášnivě líbal se Selenou Gomez.

Katy Perry před pár dny odcestovala na hudební festival do Kalifornie a Orlando Bloom neotálel. Svoji „kamarádku“ překvapil na afterparty po jejím vystoupení ve Vegas. Jejich setkání se velmi rychle proměnilo ve vášnivé líbání a osahávání.

Podle zúčastněných bylo jasné, že dvojice se od sebe nemůže odlepit. O to větším překvapením bylo, když Selena odešla do svého hotelového pokoje zcela sama. Zda ji tam však poté Orlando nenavštívil, nevíme.

Katy Perry se zatím k celému incidentu vyjádřila přes sociální sítě, kde napsala: „V kolika letech, můžeme konečně říct, chci s tebou zestárnout. 50? 65? 31?“

Celý komentář zakončila smutným smajlíkem.

Katy chodí s Orlando Bloomem.

Katy chodí s Orlando Bloomem.

Tento ncident je o to zajímavější, že Orlando Bloom se před dvěma lety popral s Justinem Bieberem (ex Seleny Gomez). A důvodem nebyl nikdo jiný než právě zmiňovaná zpěvačka.

Selena Gomez má za sebou chemoterapii

Selena Gomez má za sebou chemoterapii

Už tehdy měl údajně Orlando Bloom pletky se Selenou Gomez a Bieber se s tímto faktem nemohl vypořádat.

Justin Bieber, místo pozdravu v restauraci oslovil Blooma drsnou hláškou “What’s up, bitch,” což zcela určitě není pozitivní přivítání. Orlando Bloom si to nenechal líbit a s Bieberem se začal hádat, poté herec Justinovu jednu vrazil.

Miranda Kerr je patronkou Mashi a Motaly.

Miranda Kerr je patronkou Mashi a Motaly.

Bieber z restaurace Cipriani odešel jako zpráskaný pes.

Je zajímavé, že Bieber byl jednu dobu také spojován s Mirandou Kerr, bývalou manželkou Orlanda Blooma. Tohle začíná být pěkně divoký milostný mnohoúhelník!

FotogalerieOhodnoťte článek

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 12:18 8. září 2016. Anketa je uzavřena.

 • Haha
  16
 • Super
  9
 • Tvl
  9
 • Trapas
  8
 • Cože
  6
 • Sladký
  5


Komentáře