Ostře sledovaný pes Orlanda Blooma: V Praze se chová jak utržený z řetězu!

Hollywoodská hvězda Orlando Bloom nepřiletěl do Prahy sám. Do Česka si s sebou vzal svého psího miláčka a právě ten se včera dostal v centru města do konfliktu. Přímo před Bloomem se poštěkal s jiným pejskem a slavný herec ho nakonec musel vzít do náruče, aby si nedovoloval.

Štáb seriálu Carnival Row, který se až do března 2018 bude v Praze natáčet, se nestará jenom o komfort největší hvězdy temného fantasy, tedy Orlanda Blooma, ale i o jeho čtyřnohého mazlíčka. Toho hollywoodský krasavec všude vodí s sebou.Jak jsme již informovali, pejsek má během natáčení na  place k dispozici vlastní karavan, který slouží výhradně jeho potřebám, a na rukou ho nosí i obě Bloomovy asistentky. Ty jsou herci i jeho pejskovi vždy k dispozici.

Ovšem ani jeho asistentky nezabránily střetu s jiným psem, k němuž došlo přímo před vchodovými dveřmi domu, kde herec během svého natáčení v Praze bydlí.

Před dveřmi na noční ulici se hercův psík poštěkal s jiným psem a nebýt na vodítku, nejspíš by se do sebe oba mrňousové pustili. Podle očitých svědků byl Bloomův pes tak hysterický, že ho herec musel vytáhnout na vodítku do vzduchu a vzít si ho do náruče.

Ačkoliv je Bloom na svého psíka vysazený, celá situace ho spíš pobavila než rozzlobila, stejně jako majitele druhého ňafáka, který nejspíš bydlí ve stejném domě.

Oba pejsci se do sebe chtěli pustit, ale ten Bloomův si začal.

Oba pejsci se do sebe chtěli pustit, ale ten Bloomův si začal.

Majitel druhého psa i Orlando Bloom brali roztržku svých psů s úsměvem.

Majitel druhého psa i Orlando Bloom brali roztržku svých psů s úsměvem.

Bloomův přátelský přístup jasně dokazuje, že do Prahy nepřiletěla namyšlená hollywoodská hvězdička, ale skromný kluk, který se po městě prochází jenom za doprovodu svých asistentek a členů štábu. Proč taky ne, když mu k anonymitě stačí pouze kšiltovka na hlavě.

Jen v luxusní restauraci v centru Prahy působil trošku jako ignorant, když ji měl na hlavě i uvnitř. Personál mu to ale jistě prominul. 

FotogalerieOhodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 13:50 9. února 2018. Anketa je uzavřena.

 • Haha
  14
 • Cože
  11
 • Super
  9
 • Trapas
  9
 • Sladký
  7
 • Tvl
  4


Komentáře