Orlando Bloom míří do Prahy: Přiletí sem v tichosti, vše je přísně utajeno

Fanynky piráta Willa Turnera a Legolase z Pána prstenů mohou jásat. Jejich představitel Orlando Bloom podle informací Expresu zavítá na podzim do České republiky. Přiletí sem v tichosti a bude zde natáčet novou fantasy sérii. Potkají ho lidé na ulici stejně jako například Toma Feltona?

Hollywoodský fešák Orlando Bloom přijede do Prahy. Podle všeho zde bude natáčet novou fantasy minisérii Carnival Row plnou mystických bytostí, kde si zahraje hlavního hrdinu, detektivního inspektora Rycrofta. Ten má za úkol rozplést sérii vražd.Natáčení začne 9. října a probíhat bude převážně v barrandovských ateliérech. Dá se však očekávat, že stejně jako u jiných filmů využijí tvůrci také místní exteriéry. Česká republika patří totiž díky cenové dostupnosti k nejvyhledávanějším natáčecím destinacím na světě.

Vznesli jsme dotaz i na českou produkci filmu, která nám však sdělila, že se k dané věci nemůže vyjádřit. Informace na webových stránkách však mluví jasně. Lokace: Praha.

Bloom nebude v Česku natáčet poprvé. Byl tu již v roce 2014.

Bloom nebude v Česku natáčet poprvé. Byl tu již v roce 2014.

Orlando tak bude třetí hvězda Pirátů z Karibiku za poslední rok, která zde natáčí. V lednu se v Praze vyskytovala například Keira Knightley nebo Geoffrey Rush alias kapitán Barbossa. Ten zde natáčel seriál z produkce National Geographic Génius, který vyprávěl příběh Alberta Einsteina.

Keira Knightley tu natáčela letos v zimě.

Keira Knightley tu natáčela letos v zimě.

Kromě toho se tu pracovně vyskytoval také Paul Rudd, herec známý pro roli Mika z Přátel, představitel Draca Malfoye Tom Felton, Naomi Watts nebo hvězda Sin City Clive Owen.

Orlando Bloom a Geoffrey Rush v Pirátech z Karibiku.

Orlando Bloom a Geoffrey Rush v Pirátech z Karibiku.

Tom Felton v Česku dokonce dojal fanoušky, když se po Praze volně producíroval, jezdil na skateboardu, a dokonce jednoho krásného dne vytáhl kytaru přímo u Václavského náměstí, hrál a nicnetušící dav chodil kolem, jako by se nechumelilo. Video pak umístil na Instagram.

Jestli ho nějaká Češka uloví, určitě nebude litovat.

Jestli ho nějaká Češka uloví, určitě nebude litovat.

Třeba bude Orlando také tak otevřený, a když budete mít štěstí, potkáte ho. Jen mít oči na stopkách.

FotogalerieOhodnoťte článek

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 14:10 30. prosince 2017. Anketa je uzavřena.

 • Super
  15
 • Haha
  7
 • Cože
  7
 • Sladký
  6
 • Tvl
  6
 • Trapas
  5


Komentáře