Opilá Schwarzenbergova exmilenka bez řidičáku bourala za volantem kradeného auta

Jana Vopěnková a Karel Schwarzenberg byli milenci. | foto: koláž Expres

Pamatujete na Janu Vopěnkovou (27) ze Žatecka, kterou si svého času za zády manželky Theresy (77) vydržoval Karel Schwarzenberg (79)? Prostořeká děva, která se proslavila lesbickými hrátkami v hostincích IV. cenové skupiny a ochotou trávit noci s mocným seniorem, létá v pěkném průšvihu!

Schwarzenbergův bývalý mazlík, kterého bulvární media k jeho nelibosti označovala jako “ramlice“, bude rád, pokud nepůjde za mříže. Hrozí jí až dva roky vězení. V říjnu totiž, jak je jejím oblíbeným zvykem, začala nezřízeně nasávat se dvěma kumpány. A tak začala velmi divoká jízda. Informuje o tom deník Blesk.Zda společníkům udělala pomyšlení některou ze svých vyhlášených hospodských pornoscének, to není známo. Co je naopak podle policistů naprosto jisté, že se opilá trojka vydala na benzínovou pumpu ulovit něco k snědku. A následně udělal řidič automobilu osudovou chybu. Nechal mladou ženu v autě samotnou.

Když totiž za nákup platil, upozornil ho prodejce, že jeho auto právě odjíždí. V tu chvíli započalo demoliční derby s Janou Vopěnkovou v hlavní roli. Dívka je to odvážná a řidičský průkaz nepotřebuje ani ve střízlivosti, natož, když je pod obraz.

Dvě hodiny trvala jízda hrůzy, než se policejní hlídce poblíž Prahy podařilo ramlici odchytit. Auto bylo samozřejmě zralé do šrotu a Vopěnková nadýchala téměř tři promile!

„Jak jste se to dozvěděli? Kdo vám to řekl?“ divila se dotazu novinářů, zatímco vlastní právník Vopěnkovou v době jízdy označil za nepříčetnou a starý kníže o tom nechce mluvit. Asi je mu “po tom hovno“, jak už kdysi k výstřelkům milenky uvedl.

A byl to on, kdo vesnické děvče s uvolněnými mravy vytáhl do společnosti, kdo jí platil soukromou školu za stotisíce a pronajal luxusní bydlení v centru Prahy, kam za ní jeden čas intenzivně docházel. Dívku, která údajně zájemcům ráda posklytla orální sex za balení krabičáku se mu vybranými způsoby a prostředím polepšit nepodařilo.

Opilá bez řidičského oprávnění v cizím rozmláceném automobilu - to nevypadá dobře.

FotogalerieOhodnoťte článek

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 11:51 10. srpna 2017. Anketa je uzavřena.

 • Haha
  173
 • Trapas
  124
 • Super
  67
 • Tvl
  59
 • Cože
  58
 • Sladký
  50


Komentáře

Expres.cz