Koptík si domů odvezl exmanželku a kaje se: Utekl jsem za 65letou bábou

Ještě před několika dny na kolenou prosil Hanku Gregorovou o odpuštění a toužil po poslední šanci. Dneska je ale vše jinak! Fotografové Expresu ho totiž načapali s jeho exmanželkou Pavlínou a dětmi. Ty si Koptík nakonec odvezl do Pardubic a přiznává: Pracujeme na návratu!

Před dvěma lety je opustil kvůli vztahu s Hankou Gregorovou a se svou dneska již exmanželkou Pavlínou (38) se, jak tvrdí on, po nátlaku vdovy po Radku Brzobohatém před rokem rozvedl. Ovšem poté, co ho Hana Gregorová kvůli jeho drogovým problémům vyhodila ze svého života, se Koptík snaží dát svou rodinu znovu dohromady.Fotografové Expres.cz ho ve středu večer načapali před jeho bývalým bydlištěm, kde vyzvedl své děti a exmanželku a odvezl si do Pardubic, kde nyní bydlí u své maminky. Ze snímků je zřejmé, že ačkoliv Pavlína Koptíková se k exmanželovi moc neměla, jeho děti na něm doslova visí.

Děti jsou nejspíš ten důvod, proč se exmanželé snaží podle jeho slov dát manželství znovu dohromady. „Šli jsme na drink a všechno jsme si vyříkali. Ještě ji ale nepřebolelo, že jsem odešel za 65letou bábou,“ svěřil se nám exkluzivně Koptík, podle něhož o je stále ještě brzy dělat nějaké závěry.

„Chce to čas, ale pracujeme na tom. Důležité je, že jsme pohromadě a žádné intriky nás nerozdělí,“ dodává exmilenec Hanky Gregorové. V minulosti se nechal slyšet, že Gregorová měla kontaktovat jeho exmanželku a pokusit se mu zamezit přístup k dětem.

Zásadní otázkou ovšem je, jestli Koptík opravdu hodil vztah s Gregorovou za hlavu. Právě jí totiž patřily jeho další čtvrteční statusy na sociální síti, z nichž je zřejmé, že na starší exmilenku stále nezapomněl a věnoval jí další vzkaz: Kráká na vás ta stará vrána? Asi přijde pěkná rána!Navíc se nám Koptík přiznal, že matka jeho dětí má nového přítele, což by mohlo být další komplikací.

FotogalerieOhodnoťte článek

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 0:01 27. ledna 2018. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  135
 • Haha
  99
 • Tvl
  34
 • Cože
  22
 • Super
  19
 • Sladký
  16


Komentáře

Expres.cz