Došlo na intimnosti? Moderátor Robinsonova ostrova naznačil, že se ho soutěžící pokoušeli svést!

Ondřej Novotný se prořekl s tím, že v reality show došlo i na nepříjmné okamžiky. | foto: Expres.cz: Tilen Vajt

Moderátor Ondřej Novotný si během natáčení reality show Robinsonův ostrov prošel lecčím. Dostaly se mu do nohou larvy, nesedl si s jednou ze soutěžících a dokonce došlo i na lichotky!

Když Ondřej Novotný přijal nabídku moderovat reality show Robinsonův ostrov, bral to jako výzvu, která ho posune někam dál. Nyní nad svou naivní představou kroutí hlavou. Ačkoli se moderátorovi skutečně změnil život, neprožil na filipínských ostrovech zrovna hezké věci.„Bylo to opravdu hodně náročné. Nejen po fyzické stránce, ale především po té psychické. Měl jsem několik úpalů a dokonce mě trápily pouštní blechy, které mně i ostatním nakladly vajíčka pod kůži,“ vzpomíná na nejhorší zážitky z natáčení Ondřej.

Ten kromě zdravotních problémů řešil i mezilidské vztahy. „Je pravdou, že jsem měl ke všem vesměs stejný vztah až na jednoho soutěžícího. S některými věcmi a názory jsem zkrátka nesouhlasil. A tak to bylo chvílemi nepříjemné,“ naznačil s tím, že nemůže říct, o koho se jedná. Vzápětí se však prořekl, že jde o ženu. „Ona si to po návratu uvědomila a uznala, že se nechovala správně. Všechno jsme si vyříkali,“ dodal moderátor, který byl na ostrově celé měsíce bez své ženy Renaty Langmannové, tedy i bez jakýchkoli intimností.

Na dotaz, zda došlo na svádění ze strany soutěžích dlouho nevěděl, jak reagovat. Nakonec se usmál a pronesl: „Raději to ponechám bez komentáře.“ Po našem naléhání však prozradil, jak by narážky jiné ženy řešil. „Když se mě někdo pokouší svádět, je to pro mě lichotka,“ uvedl s tím, že tím to pro něj končí.

Moderátor se tak po skončení soutěže rád vrátil ke své ženě Renatě Langmannové, které všechny zážitky z natáčení s chutí vylíčil.

FotogalerieOhodnoťte článek

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 0:01 29. května 2017. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  17
 • Super
  14
 • Haha
  14
 • Cože
  11
 • Tvl
  11
 • Sladký
  9


Komentáře