Ondřej Koptík složil báseň Kristelové s Řepkou a poslal vzkaz Novotnému

Ondřej Koptík je už několik týdnů terčem kritiky kvůli básním, které zveřejňuje pro Hanu Gregorovou. Teď se rozhodl vyjádřit, jak jinak než veršovaně, podporu Kateřině Kristelové a Tomáši Řepkovi. Co mají společného?

Kateřina Kristelová a Tomáš Řepka se stávají čím dál tím častěji terčem kritiky za zveřejňování každého, byť sebemenšího detailu z jejich soukromého života. Výsměchu čelili také poté, co si Kateřina pozvala Tomáše do svého diskuzního pořadu na Barrandově, kde předvedli „humornou“ show. Ondřej Koptík v nich nejspíš proto našel osudové souputníky, kterým je třeba vyjádřit podporu. Nemocní láskou přece drží spolu! 

Složil jim proto báseň, v níž se navezl dokonce i do bývalého bulvárního novináře Pavla Novotného. Ten totiž vyhlásil „českým Beckhamovým“ před časem válku:

„Tomáš a Kristelka, snad bude brzy očekávaná veselka. Nádherný to pár, zřejmě Novotnému to působí nelichotivý na duši svár. Závist i mrskačství toho pána, povzneste se, je to jen obtloustlá krákající vrána! Tobě, Tomáši, Katku závidí, jelikož si ani na péro nevidí! Já jen lásku vám přeju, když se na vás dívám, vždy trochu pookřeju. Svojí lásky jsem si nevážil, navždy ztratil, můj život ve zlo jsem si obrátil. Nedělejte stejnou chybu,“ vzkázal jim.

Ondřej Koptík vyjádřil básní podporu Kateřině Kristelová a Tomáši Řepkovi.

Ondřej Koptík vyjádřil básní podporu Kateřině Kristelová a Tomáši Řepkovi.

Kristelová báseň sdílela na svém Instagramu se slovy: „Ježíši, báseň od Koptíka.“

Fotogalerie

Komentáře