Koptík už zase stíhá Gregorovou, doufá, že Hana půjde v pátek do divadla!

Ondřej Koptík si nedá pokoj. Poté, co mu nevyšel pokus o návrat k exmanželce, začal se opět doprošovat Hany Gregorové. Ta na jeho SMS zprávy ale stále nereaguje. Koptík tak doufá, že dnes v pátek nevynechá představení Tančírna. Že by měl v plánu se za ní vydat?

Poté, co Hana Gregorová kvůli drogám vykopla Ondřeje Koptíka ze svého života, přestěhoval se její o 32 let mladší dnes již exmilenec ke své mamince do Pardubic. Tam několik týdnů v kuse psal na svůj facebookový profil pornobásničky o sexuálním životě s oblíbenou herečkou a prostřednictvím milostných vzkazů, výhrůžek a dalších podlých útoků se pokoušel vyprovokovat Gregorovou k nějaké reakci.Několikrát dokonce nahlas prohlásil, že informací o Gregorové má víc než dost a nebojí se odtajnit doslova vše.

Když si ale uvědomil, že Gregorovou takto nedonutí k jakékoliv reakci, začal dolézat za svou exmanželkou a matkou svých dvou dětí Pavlínou Koptíkovou. Ale ani tento pokus nevyšel. Přestože spolu v jeho dětském pokojíčku u maminky strávili noc, i exmanželka mu dala košem.

Možná proto se znovu zaměřil na Gregorovou. „Dneska jsem psal Hance, že mi chybí, ale opět bez odpovědi,“ svěřil se nám Koptík s tím, že se mu hrozně moc stýská. „Docela by mě zajímalo, kde je. Snad bude v pátek hrát v Tančírně,“ šokoval nás Koptík. Toho jsme se hned zeptali, jestli má v plánu vyrazit na představení, ze kterého naposledy Gregorovou až domů doprovázeli kolegové.

Toho si je vědom i Koptík. „Určitě tam nepůjdu, protože by mě rovnou zabili. Doufal jsem jenom, že ji někdo vyfotí, protože o ní není dlouho slyšet,“ vysvětlil exmilenec Hany Gregorové, který přiznává, že pravidelně navštěvuje terapeuta.

Tak jsme zvědaví, jestli se opravdu bude bát v pátek jít na představení, nebo si nenechá možnost vidět Gregorovou na vlastní oči. Jelikož ale několikrát dokázal, že je nepředvídatelný, její bodyguardi by měli bít na poplach.

Fotogalerie

Komentáře