Jak je to s podnikáním Koptíka? Má občanku cizí ženy a sídlo tam, kde ho neznají

Plnou hlavu Ondřeje Koptíka nemá jenom Hanka Gregorová, ale i jistá dáma ze Škvorce u Prahy. Podle výpisu ze živnostenského rejstříku má právě exmilenec vdovy po Radoslavu Brzobohatém hlášené sídlo své firmy v jejím domě. Ona o tom neměla tušení!

Ondřej Koptík je sice trvale hlášený na Městském úřadě Prahy 8 a poté, co jej Hanka Gregorová kvůli jeho kladnému vztahu k tvrdým drogám vyhodila ze svého pražského bytu, se přestěhoval ke své mamince do Pardubic, podle všech dostupných zdrojů to ale vypadá, že ve Škvorci u Prahy má sídlo firmy.Když na adresu ale dojeli reportéři primáckého Top Staru, nestačili se divit. A s nimi i majitelka domu. Ta totiž o Koptíkovi podle svých slov nikdy neslyšela. „O ničem nevím. Je to úplně cizí člověk a já o ničem takovém nevím. Nedávno mi přišel doporučený dopis, ale jelikož nebyl pro mě, přešla jsem to,“ svěřila se majitelka domu.

Se šokujícím vysvětlením přišel sám Koptík, kterého jsme se zeptali, jak je možné, že má sídlo své firmy hlášené v domě cizí ženy.Adresa je zrušená. Byli jsme domluveni na chvíli, ale je to passé. Já jsem za paní byl a domlouvali jsem se, takže vše ok,“ napsal nám Koptík.

Když jsme se ho zeptali, jak je možné, že o něm paní nevěděla, začal útočit i na ni. „Myslím si, že paní má poruchu paměti. IČO jsem zrušil,“ snažil se vysvětlit Koptík. Ten záhy přišel s vysvětlením, jak na ženu přišel.

Dělali jsme jí služby O2. Byl jsem tam dvakrát. Mám i její občanku,“ šokoval nás Koptík, kterého jsme se zeptali, jestli tomu máme rozumět tak, že se takto dostal k jejím údajům a zapsal se na její adresu bez jejího vědomí. Na to nám odpověděl razantně, že ne.

Žena se přesto dušuje, že Koptíkovi nikdy žádný souhlas nedala. Co ještě vypluje na povrch? Má Koptík víc kostlivců ve skříni? Znáte další šokující informace o jeho podnikání? Napište nám na tip@expres.cz.

FotogalerieOhodnoťte článek

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 20:06 22. ledna 2018. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  44
 • Haha
  18
 • Super
  12
 • Cože
  11
 • Sladký
  9
 • Tvl
  8


Komentáře

Expres.cz