Ondřej Koptík tvrdí: Hanka mě tajně kontaktovala!

Odkopnutý milenec Hanky Gregorové Ondřej Koptík přišel se šokujícím tvrzením. Prý ho herečka a bývala milenka dál tajně sleduje a dokonce ho kontaktovala. Jde o další bájný blud zhrzeného slavomana nebo je na tom něco pravdy?

Vyhodila ho ze svého pražského bytu, nebere mu telefon, neodepisuje na SMS zprávy a kvůli němu ji z divadla domů doprovází tři statní kolegové, aby se k ní nemohl přiblížit. Takový despekt má nyní Hanka Gregorová ke svému exmilenci Ondřeji Koptíkovi, kterého ze svého života vykopla záhy poté, co se dozvěděla o jeho kladnému vztahu k tvrdým drogám.Koptík, který se Gregorové nechce vzdát tak snadno, a tak jí na svém facebookovém profilu skládá doslova porno básničky, nyní ale přišel se šokujícím tvrzením. Gregorovou totiž nařkl z toho, že ho tajně sleduje.

Ještě že máš tajný facebookový profil Klára Antalová, který jsem ti založil já. Ale když lajkuješ moje básně, vidím to. Ale aspoň nějaký kontakt, díky,“ vzkázal přes facebookový profil Gregorové Koptík.

Ten záhy vysvětlil, proč si myslí, že se pod tím profilem skrývá právě Gregorová. „Antalová byla tvoje mamka za svobodna, to si pamatuju. Tak aspoň lajkuj, ty špione,“ vyzývá Gregorovou její exmilenec, kterého, jak se zdá, jeden lajk nabudil natolik, že se mu hlavou začaly prohánět myšlenky o šťastném konci tohoto celým národem sledovaného příběhu.

Zřejmé je to i z jeho motta dne. „Lajkuje vám status? Nezoufejte! Je naježená jako kaktus,“ napsal Koptík, který tak naznačil, že si myslí, že po něm Gregorová stále touží. Z jejího chování je ale jasné, že jediné po čem touží, je, aby jí dal konečně pokoj.

FotogalerieOhodnoťte článek

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 9:53 28. ledna 2018. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  50
 • Haha
  23
 • Tvl
  15
 • Cože
  8
 • Super
  7
 • Sladký
  6


Komentáře

Expres.cz