Láska za zdmi věznice: Takhle se Gregorovi miliskovali při dobytí pevnosti Boyard

Odtrhnout od sebe Táňu a Ondřeje Gregorovi byť jenom na vteřinu je nadlidský úkol, vědom toho si byli i tvůrci soutěže Pevnost Boyard. Zatímco Prachařovi soutěžili proti sobě v různých týmech, Gregorovi dokonce některé úkoly plnili společně.

A přiznává to i sama Gregorová.„My s Ondrou jsme sehraná dvojka, to víme, my jsme parťáci a asi se to projevilo na disciplíně – lavice ve vzduchu, kdy visíte a nejprve spolu komunikujete, ale pak už jenom cítíte ty nuance toho balancu, váhy. Víte, že kdyby to bylo jen o cenťák tam nebo zpátky, tak letíte oba dva. Asi štěstí nám taky přálo, jsme na sebe dobře napojený,“ svěřila se bývalá Miss World, pro kterou byla soutěž prý nejoriginálnějším zakončením líbánek.

Nic lepšího nemohlo přijít,“ tvrdí Táňa.

Nadšený ze soutěže je i Ondřej.

„Jsem jak dítě, které se vrátí z Matějské pouti, neustále si rekapituluju v hlavě všechny ty disciplíny. Myslím, že ty úkoly, které měly holky, mi přišly náročnější, než jsme měli my chlapi. Pro mě vyvrcholení Boyardu byla kladina, na které jsme se museli s Taťánkou udržet oba dva a vyrovnávat naši váhu tak, abychom potom otevřeli kapsle s kódem, to byl naprostý vrchol všeho výkonu a celého toho dojmu,“ vysvětlil herec, který se pár týdnů před svatbou vzdal slavného příjmení svého otce.

A jak si vedl tým, ve kterém soutěžili Táňa s Ondřejem? To se dozvíte již tuto sobotu na Primě.

FotogalerieOhodnoťte článek

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 19:21 19. ledna 2017. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  18
 • Tvl
  11
 • Super
  10
 • Haha
  10
 • Cože
  8
 • Sladký
  8


Komentáře

Expres.cz