Kdo je přítelkyně Krytináře? Motala se i kolem Gotta a dalších!

Karel Gott určitě netušil, že je až takhle moc zapojený do největšího životního ponížení Jiřího Krytináře. | foto: Herminapress.czProfimedia.cz

Nestydí se porušit známé přísloví - o mrtvých jen dobře a roznáší o svých kamarádech různé zvěsti. Řeč je o Olivii Žižkové, která se po smrti herce Jiřího Krytináře rozhodla promluvit o jeho kostlivcích ve skříni. Nám se povedlo vypátrat, kolem koho ještě kroužila!

Žena, která média zásobuje informacemi o zesnulém Jiřím Krytinářovi Olivie Žižková do kontaktu s celebritou nepřišla poprvé!

Povedlo se nám totiž vypátrat, že ač momentálně vede spor právě se zesnulým Krytinářem, kroužit se jí povedlo i kolem takových velikánů jako je Karel Gott, Láďa Štaidl, Michael Kocáb, Felix Slováček nebo tragicky zesnulý Karel Svoboda.

Její manžel, známý bubeník Jan Žižka s těmito muži dlouho spolupracoval, a tak jsme se neváhali umělců zeptat, jaký názor na chování Žižkové mají.

A odpovědi jsme se dočkali jen od Felixe Slováčka. „Myslím, že by se o mrtvých takhle mluvit nemělo. Dál se ale nechci vyjadřovat,“ řekl stroze, ale jasně saxofonista.

Fotogalerie

Další umělci jako Karel Gott, Láďa Štaidl nebo Michael Kocáb nezvedali telefon.

Herec Jiří Krytinář a Olivie Žižková se spolu seznámili už před lety na jedné akci. A ihned si tenkrát padli do noty!

Jejich přátelství, které provázelo i spoustu společných projektů - jako například nahý kalendář - ale příliš dlouho netrvalo.

Když se totiž Krytinář dostal do společnosti Oliviiných kamarádů, dozvěděl se o ní plno skandálních informací. A tak s ní ukončil kontakt a prohlásil o ní, že je poběhlice a pornoherečka.

To se Olivie velmi dotklo a se známým liliputem rozpoutala dokonce i válku, která putovala až před soud.

A na svém si trvá i po jeho smrti. Dokonce se nebojí postupně prozrazovat pikantnosti z jeho soukromí.

Olivie dokonce stála za tím, proč s Krytinářem přerušila kontakt i dcera Jana.

Měli by si snad hudebníci na Žižkovou dávat pozor? A co vše o nich asi ví?

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 5:05 3. února 2016. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  7
 • Tvl
  6
 • Haha
  5
 • Super
  4
 • Cože
  4
 • Sladký
  4
Komentáře

Mohlo by vás zajímat