Bývalka Langerové o vztahu s Malířem: „Je plný lásky, ale Aneta do mého života stále patří!“

Olga Špátová promluvila o vztahu s Janem Malířem. | foto: Expres.cz: Tilen Vajt, Jiří Pitrof, Ladislav Křivan, Profimedia.cz

Když se na veřejnost dostala informace o těhotenství Olgy Špátové (33), byla spousta lidí zaskočená. Bývalá přítelkyně Anety Langerové (30) se dlouhé měsíce odmítala k věci vyjadřovat a až nyní pro Expres.cz promluvila. Je vztah s Janem Malířem (68) plný lásky? A vídá se s Anetou?

Dlouho zlí jazykové viděli za vztahem Olgy Špátové a Jana Malíře jasný účel. Režisérka a bývalá partnerka Anety Langerové sice toužila po miminku, ale žádnou dohodu podle svých slov s kameramanem a bývalým manželem herečky Marty Vančurové Janem Malířem neuzavřela. Její dcerka přišla na svět z lásky.„Pravda je, že ve svém životě zažívám netradiční vztahy. Pro mě je důležité, aby se ti dva měli opravdu rádi. A je mi jedno, jestli je ten muž výrazně starší, nebo jestli je to v mém případě žena, kterou jsem měla a mám velmi ráda. Ve vztahu je nejdůležitější láska,“ řekla pro Expres.cz s tím, že v jejím aktuálním vztahu je spoustu lásky, ačkoli to málokdo dokáže pochopit.

Kdo by však čekal, že je se svou bývalou přítelkyní, zpěvačkou Anetou Langerovou na nože, byl by na omylu. Ženy jsou si stále velmi blízké a Olga o zlaté slavici mluví jen v superlativech. „Aneta je jedním z mých nejbližších lidí. Je to vzácný člověk a já jsem nesmírně ráda, že jsem s ní mohla ve svém životě být. Do mého života zkrátka patří,“ dodala s tím, že by jí přála, aby se také jednou stala matkou.

„Myslím, že ona jednou bude skvělou mámou. Všichni vědí, jak se chová a o čem zpívá. Aneta je vzácný člověk,“ prozradila nám s velmi upřímným úsměvem na tváři.

Olga je momentálně opravdu šťastná.

Olga je momentálně opravdu šťastná.

Špátová se v nedávné době věnovala natáčení dokumentu pro Českou televizi Rodiče napořád, v němž sledovala těžké osudy dětí bez rodičů. A příběhy některých pěstounů ji velmi inspirovaly ve výchově dcery. „Právě rodiče, kteří pečují o děti z ústavů, mě inspirovali. Pozorovala jsem, jakým způsobem své přijaté děti vychovávají, jak se k nim chovají. S láskou, ale důsledně. V průběhu natáčení jsem navíc sama otěhotněla a teď mám dvouměsíční holčičku, takže jsem se najednou stala rodičem. To znamená, že mi setkání s těmito obdivuhodnými lidmi pomohlo mateřsky, ale i lidsky,“ svěřila se.

Mateřství si prý velmi užívá, je vděčná, že může být matkou, a doufá, že ve výchově neudělá žádnou chybu. „Jsem za ten zázrak vděčná, protože je mi 33 let. Je to sice dnes běžný věk pro mateřství, ale dlouho jsem si říkala, jestli se dítěte vůbec někdy dočkám. A ono to přišlo. Důležité je, že je dcera zdravá, to je velký dar. A také to, že vznikla z lásky,“ uzavřela.

FotogalerieOhodnoťte článek

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 23:50 23. listopadu 2017. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  162
 • Super
  86
 • Tvl
  49
 • Haha
  31
 • Cože
  24
 • Sladký
  16


Komentáře