Olga Špátová promluvila o svých vztazích: Co je pro ni v lásce důležité?

  •   0:01
  • diskuse

Olga Špátová promluvila o vztahu s Janem Malířem. | foto: Expres.cz: Tilen Vajt, Jiří Pitrof, Ladislav Křivan, Profimedia.cz

Režisérka Olga Špátová (33) žije po vztahu se zpěvačkou Anetou Langerovou (30) s kameramanem Janem Malířem (68), s nímž má i dvouměsíční dcerku. Kvůli tomu se stala velmi diskutovanou osobou. Sama však přiznává, že nezáleží na tom, zda je jejím partnerem muž, nebo žena, důležité je, aby si se svým protějškem rozuměla.

Vztahům režisérky Olgy Špátové dokáže málokdo porozumět. Nejdříve drobná brunetka žila s Anetou Langerovou, nyní vychovává své první dítě s osmašedesátiletým kameramanem Janem Malířem, s nímž má prý velmi krásný vztah.A ačkoli je to pro mnohé nepochopitelné, Olga si stojí za tím, že na pohlaví ani věku nezáleží. Myslí si, že je důležité, aby se partneři podporovali, milovali se a měli si spolu co říct.

Na otázku, co je pro ni ve vztahu kromě lásky důležité, novopečená maminka odpověděla: „Abychom si povídali, smáli se, fandili si, pomáhali si. Abychom spolu měli tvořivý vztah. Abychom o sebe navzájem pečovali. Abychom mohli být oba sami sebou.“

Špátová svůj veškerý čas momentálně věnuje své rodině a právě Malířovi. Ještě v těhotenství však točila dokument Rodiče napořád, kde se věnovala složitým příběhům pěstounských rodičů a dětí z dětských domovů.

„Točila jsem s rodiči, kteří přijali osm poloromských dětí – a jedno z nich trpí těžkým autismem. Natáčela jsem s pěstounkou, která se stará o dítě, které má maminku ve vězení, nebo s rodiči, kteří přijali dvě děti na vozíku. Jeden z dílů vypráví o dvou mužích, kteří přijali chlapce z kojeneckého ústavu do své péče. Bylo to obohacující,“ uvedla Špátová, která se raduje, že má konečně úplnou rodinu a nemusí řešit taková trápení jako jiné rodiny.

Fotogalerie

Komentáře