Olga Menzelová poprvé promluvila: Co o stavu manžela řekla?

Manželka režiséra Jiřího Menzela (79), který leží v umělém spánku v Ústřední vojenské nemocnici, poprvé od jeho kolapsu promluvila. Na svou sociální síť dokonce vložila překvapivě usměvavou fotku.

Jakmile se na veřejnost dostala zpráva o zdravotním stavu Jiřího Menzela, stala se Olga Menzelová ihned středem zájmu. Maminka dvou holčiček se však obrnila hradbou mlčení a jakékoli vynášení informací přísně zakázala i v nemocnici, kde její muž leží.Nyní poprvé promluvila a její reakce i fotka, kterou sdílela, jsou velmi překvapivě pozitivní. „Moc vám všem děkujeme za velkou podporu a solidaritu, kterou nám v této nelehké situaci projevujete. Moc si toho vážíme a věříme, že brzy bude zase důvod k úsměvu a radosti,“ napsala ke snímku, na němž se usmívá.

Příspěvek, který se může na první pohled zdát vzhledem k situaci velmi pozitivní, však jen dokazuje to, jak moc silná Olga je. Ačkoli by se kdekdo sesypal, ona se snaží zachovat klid a co největší pohodu. Doopravdy se přitom denně strachuje a snaží se svému muži zajistit maximální péči.

Tak snad se její úsilí promění v úspěch. Režisér je totiž podle našich informací v kritickém stavu.

Fotogalerie

Komentáře