Navrátil o svých alkoholových radovánkách: Když piju, tak to stojí za to!

Herec Oldřich Navrátil (65) se rád baví. Nikoho tedy nepřekvapí, že když se dostane do blízkosti hospody, odchází z ní jako poslední. Kolik problémů ho už noční radovánky stály?

Herec Oldřich Navrátil nejraději tráví čas na chalupě. Zimní období tedy není nic pro něj, a proto odpočítává každý den do léta. „Když je tma a škaredě, má se pracovat, a jakmile začne svítit sluníčko, jedeme na chalupu,“ prozradil nám herec. Není to však tím, že by celé dny jen odpočíval u chalupy, ale tím, že si během volna může kdykoli zajít do hospody. „Když jdu do hospody, musím mít další den volno, protože pak to stojí za to,“ přiznal.

Navrátil si navíc v poslední době žádné zábavy neužil. Točil tři filmy a kromě svátků neměl čas na chvíli vypnout. „Tento rok toho bylo opravdu hodně. Šel jsem z filmu do filmu. Těch nabídek přišlo víc najednou, za což jsem sice rád, ale taky mě to stálo hodně energie. Teď už ale budu mít volněji, tak budu mít čas i na nějakou tu zábavu,“ zasmál se a svěřil se nám, že ani nový rok nepřivítal nijak pompézně.

„Nemám rád oslavy podle kalendáře. Raději si zajdu, když je chuť, a to se pak dějí věci,“ dodal s tím, že se naštěstí umí ovládat, a proto nemá téměř žádné excesy.

Fotogalerie

Komentáře

Expres.cz