Nosková zrušila střídavou péči. Dcera nebyla spokojená, tvrdí zpěvačka

  •   1:07
  • diskuse

Nosková a její exmanžel se domluvili na střídavé péči. To už ale neplatí. | foto: Herminapress

Nevydržela to ani rok. Loni v červnu se zpěvačka Michaela Nosková svěřila, že se se svým exmanželem Janem Horsákem domluvila na střídavé péči – a už to zase neplatí. Nosková má dcerku Elišku zase ve své výhradní péči!

Ačkoliv jim to soud nenařídil, Michaela Nosková a její exmanžel Jan Horsák se před více jak rokem domluvili na střídavé péči jejich dcerky Elišky. A i když to zprvu vypadalo jako dobrý nápad, časem se ukázalo, že tento systém nevyhovuje nikomu z trojice. Nejvíc nespokojená prý byla sama Eliška.Chvíli jsme zkoušeli střídavou péči, ale Eliška nebyla v systému střídavé péče spokojená a dávala to dost najevo. Proto jsme to změnili,“ svěřila se nám zpěvačka. Roli v tom prý hrál nový potomek jejího exmanžela. „Honza se potřeboval víc věnovat své rodině,“ vysvětlila hvězda muzikálu Mamma Mia! s tím, že to neznamená, že se Eliščin otec nemůže se svou dcerkou vídat.

Stýkají se, kdykoliv má čas a chce. Kdykoliv ji může vyzvednout ze školky nebo ji má každý druhý víkend. Musím ale říct, že si dost vycházíme vstříc,“ doplnila Míša.

I ona by toužila po druhém potomkovi. S Ondrou Báborem, za kterého se před časem provdala, si ale budou muset počkat. „O dítěti mluvíme, ale mám teď hrozně moc nasmlouvaných věcí. Rok se o dítěti můžeme jenom bavit a trénovat. A když to pak půjde, tak snad bude,“ uzavřela Nosková.

Fotogalerie

Komentáře