Noid se zamotává do svých prohlášení: Expresu nepřímo potvrdil poměr s houslistkou!

Václav Noid Bárta se do svých prohlášení začíná zamotávat. | foto: Facebook, Profimedia.cz

Na Václava Noida Bártu (36) praskl poměr s houslistkou Andreou Jiskrovou, se kterou momentálně spolupracuje na nové tvorbě. Celá věc má ale háček. Informaci přinesl sám podvedený přítel Martin Salavec, kterému krásná hudebnice nasadila parohy. Noid se v celé situaci ztrácí a podle dostupných informací neví, co má dělat. Expres.cz pletky s hudebnicí omylem potvrdil.

Zpěvák Václav Noid Bárta se do toho začíná pořádně zamotávat. Jakmile se provalil jeho poměr s houslistkou Andreou Jiskrovou, začal se stavět do obranné pozice a ohánět se nevěrou své ženy Gábiny Dvořákové.„I kdybych s někým něco měl, no a? Byla mi nevěrná manželka, pak mě opustila s tím, že jí její milenec nosí na rukou,“ napsal na náš dotaz, zda s Andreou momentálně chodí nebo ne a ihned neoblomně dodal: „Jsem stále více jak čtvrt roku sám. Bydlím sám, žiji sám a mou prioritou je práce a dcera.“

Ačkoli se zpěvák snažil vše zamést pod koberec, prořekl se a odhalil, že informace, které Salavec přímo Expres.cz dal, jsou pravdivé. „Nechci se vyjadřovat k tomu, že se někdo někomu vloupá do emailu či Facebooku,“ čímž narážel na fakt, že se Martin o nevěře dozvěděl z jejich chatu na Facebooku. Noid také nepopřel, že ho Andrea přitahuje a dokonce prozradil, že se s ní plánuje vídat dál.

„Není moje partnerka, i když je to krásná slečna,“ uvedl. „Spolupracuju s ní 14 dní, je báječná. Ale nový vztah teď opravdu nehledám. Spolupracovat s ní budu dál,“ uzavřel.

Sám Noid je tedy z celé věci pořádně zmatený a začíná zapomínat, co všechno médiím prozradil. Podle dobře informovaného kamaráda je dokonce bezradný a neví, co má dělat.

To Gábina Dvořáková je momentálně na koni. Několik dní nazpět byla sice za rozvracečku rodiny kvůli poměru s plastickým chirurgem Patrikem Paulisem, teď se ale ukazuje, že je všechno jinak. A my jsme opravdu zvědaví, co ještě vyplave na povrch.

FotogalerieOhodnoťte článek

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 0:01 19. srpna 2017. Anketa je uzavřena.

 • Haha
  14
 • Sladký
  12
 • Trapas
  11
 • Super
  10
 • Tvl
  9
 • Cože
  8


Komentáře