Láska z pasáže: Nikol Švantnerová a její fotbalista vrkají jako o život

Už několik měsíců chodí Nikol Švantnerová s pohledným fotbalistou Patrikem Dresslerem a zdá se, že vše je stále zalité sluncem. Fotografům se je podařilo zachytit v nákupním centru a láska z nich doslova čišela. Radost pohledět.

Úplně jako reklama na štěstí. Česká Miss 2015 Nikol Švantnerová (24) už svého fotbalistu Patrika Dresslera (26) běžně vodí do společnosti. Teprve fotky z jejich soukromí však odhalili, jak to mezi sebou skutečně mají. Nedávno vyrazili nakupovat do obchodního centra, kde vrkali jako dvě zamilované hrdličky. Patrik z pohledné modelky nespustil oči, neustále se jí dotýkal a držel ji něžně kolem ramen. Vyměňovali si úsměvy a doslova z nich sálala spokojenost a vzájemná harmonie. 

O jejich vztahu se spekulovalo už během festivalu v Karlových Varech, kam společně přijeli, ruka v rukávě však byla až poté. 

Pohledný fotbalista z Nikol nespustí ruce ani oči.

Pohledný fotbalista z Nikol nespustí ruce ani oči.

„Asi nás to dalo dohromady. Viděla jsem, že to skvěle ustál a neměl s tím problém. Navíc se ke mně chová opravdu hezky a klape nám to,“ svěřila se nedávno Nikol Expresu s tím, že už spolu dokonce i bydlí. 

Chovají se jako zamilované hrdličky.

Chovají se jako zamilované hrdličky.

A pár je to skutečně k pohledání. 

Fotogalerie

Komentáře