Na co Švantnerová utáhla fotbalisty? Na poctivé české jídlo!

Modelka Nikol Švantnerová (25) je jednou z nejhubenějších modelek, diety ale rozhodně nedrží. Přiznala se, že poměrně ráda vyváří a umí dokonce českou svíčkovou. Na tu uhnala rovnou několik fotbalistů.

Modelka Nikol Švantnerová se nezdá. Ačkoli se říká, že modelky toho moc neumí, ona je zdárným příkladem, že toto heslo neplatí. Během svého cestování po světě se totiž naučila vařit a umí dokonce i jedno z tradičních českých jídel.„Umím svíčkovou, tu mám fakt dobrou,“ pochlubila se Švantnerová během slavnostního otevření vaflárny Waf Waf, kde také přiznala, že se vařit naučila nejen díky cestování, ale také partnerům, kteří zatím vždy byli sportovci. „Protože jsem vždy chodila s fotbalisty, musela jsem se to naučit, protože jsou furt hladoví,“ smála se a dodala, že všem od ní chutnalo.

A ačkoli se nepřejídá nezdravými věcmi, rozhodně si nic neodpírá a nedrží diety. „Mám dny, kdy jsem schopná sníst celou čokoládu. Rozhodně si to neodpírám,“ dodala s pohledem na vafli, kterou po našem rozhovoru ihned spořádala.

Švantnerová aktuálně randí s Patrikem Dresslerem, kterého poprvé ukázala ve Varech. Jak ale později přiznala, vážné to začalo být až po Varech.

Tak uvidíme, jak dlouho bude Patrikovi svíčková od Nikol chutnat a zda ji ochutná ještě někdo jiný.

Fotogalerie

Komentáře