Jak to má Švantnerová se svým vztahem? Nastala v něm zásadní změna

Nikol Švantnerová před časem přiznala, že by ráda koupila rodinný dům. | foto: Expres.cz, Tilen Vajt, Jiří Pitrof

Je to už čtvrt roku, co Nikol Švantnerová (23) není uřadující královnou krásy. Nic pro ní ale nekončí, spíše naopak. Dostala jednu z nejlukrativnějších nabídek, našla zřejmě ideální dům, a to změnilo její budoucnost.

Ani Česká Miss 2015 Nikol Švantnerová si nenechala ujít karlovarský festival. Při našem rozhovoru nám však přiznala, že více než filmy ji sem přitáhla jedna velká party.A to i přes to, že není zrovna „kalící“ typ.

Do Varů ale dorazila jenom s kamarádkami bez přítele, a tak jsme se samozřejmě nemohli nezeptat, jak to teď s Jakubem Horou, se kterým se už jednou rozešla, vlastně má.

„Já si myslím, že to máme jako v každém vztahu, jednou nahoře, jednou dole, ale to k tomu podle mě patří a kdyby to byla nuda, tak spolu už nejsme,“ řekla nám a přiznala, že ač je s ním spokojená, po chlapech na festivalu pokukuje.

„Každá holka se podívá. A když se člověk jenom podívá, tak na tom nic není,“ dodala velmi upřímně a prozradila, co zatím přítel v Praze dělá.

„Začala mu sezona, takže trénuje a má zápasy. Užívám si tu tedy typicky holčičí víkend,“ řekla s tím, že až se vrátí čeká jí plno povinností.

Dostala totiž lukrativní nabídku od značky Puma, kterou ve světě propaguje o něco známější zpěvačka Rihanna. Do toho se přestěhovala do nového bytu a přiznala, že zřejmě brzy koupí s přítelem rodinný dům.

Zdá se tedy, že modelka má ve svém životě jasno a je jen otázkou času, kdy se v českém showbyznysu dočkáme další veselky.

FotogalerieOhodnoťte článek

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 19:55 1. listopadu 2016. Anketa je uzavřena.

 • Super
  15
 • Trapas
  11
 • Tvl
  11
 • Sladký
  10
 • Haha
  9
 • Cože
  8


Komentáře

Expres.cz