Nezodpovědná psí máma Agáta se zbavila dalšího mazlíčka. A plánuje si pořídit úplně jiné zvíře!

 •   11:59
 • diskuse

Agáta se zbavila dalšího psa. My jen doufáme, že je poslední. | foto: Instagram, Profimedia.cz

Modelka Agáta Prachařová (31) je tedy zvířecí chovatelkou za všechny prachy. Zbavila se dalšího psa ve svém životě a tentokrát prý skutečně naposledy. Políčeno má totiž na zcela jiné zvíře.

Modelka Agáta Prachařová je ve spojitosti se zvířaty nazývaná spíše jako tyranka. A není se čemu divit. V minulosti se zbavila hned několika psů. Mezi známé případy patří například fenka čivavy Vivien nebo výmarský ohař Bacio, kterého si pořídila s bývalým přítelem a otcem jejího syna, Mirkem Dopitou.Pro odevzdání psa do lepších rukou měla vždy nějaký argument. V případě Vivien to byl nedostatek času, Bacio se jí zase nehodil k synovi Kryšpínovi.

I přes špatné zkušenosti z minulosti se ale Prachařová rozhodla pořídit před několika měsíci dalšího psa, fenku bostonského teriéra Šášulu. Tu darovala svému synovi Kryšpínovi na přání.

O fenku se moc nestarala. Teď je naštěstí v lepších rukou.

O fenku se moc nestarala. Teď je naštěstí v lepších rukou.

A jak je u Agáty zvykem, ani ta se u ní příliš dlouho neohřála! Modelka totiž opět zjistila, že mít psa neznamená jen vlastnit hračku pro své dítě, ale také chodit na procházky, starat se o něj, kupovat mu jídlo, hračky a především mu dávat lásku.

Dlouho proto Šášula putovala po různých hlídáních, až nakonec nadobro skončila u její tchyně Dany Batulkové.

„Agáta ji chtěla opět udat nějakým cizím lidem. A protože si k ní Dana během neustálého hlídání vytvořila vztah, nabídla jí, že si fenku vezme ona,“ svěřila se nám jedna z nejlepších kamarádek Agáty.

Pomyslný trn z paty Agátě vytáhla tchýně Dana Batulková.

Pomyslný trn z paty Agátě vytáhla tchýně Dana Batulková.

Pro Prachařovou to bylo nejsnazší řešení. Nemusí totiž Kryšpínovi vysvětlovat, kam se jeho mazlíček poděl a může ho kdykoli navštívit.

Dana je navíc velmi zkušená chovatelka. Doma má psího seniora, jezevčíka Huberta, a maďarskou ohařku Abby.

A i přesto, že modelka nepatří mezi nejukázkovější páníčky a zvířatům se u ní nedostává maximální péče, si prý zahrává s myšlenkou, že by svému synovi jako alternativu pořídila nějakého hlodavce. Třeba morče nebo králíka.

No nevíme, jestli je to zrovna dobrá volba. I hlodavec má totiž své potřeby.

FotogalerieOhodnoťte článek

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 11:59 10. února 2017. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  121
 • Tvl
  28
 • Cože
  20
 • Haha
  19
 • Super
  17
 • Sladký
  15


Komentáře