Kapitán Blábolil, alfasamec, pojídač kebabu: 5 nejšílenějších politiků Slovenska!

Galerie slovenských politických exotů | foto: archiv

Slovensko je politicky svérázná země. Slováci si dokázali zvolit takového prezidenta, jako je Andrej Kiska, ale také si zvolili politiky, kteří by v našich podmínkách nejspíš skončili v Bohnicích. Slovenský politický bizár má dlouhé kořeny. Tady máte hitparádu této výstavy exotů.

1.Marián Kotleba

Ne, že bychom neměli podobné výlupky i u nás, ale Kotlebou zkrátka začít musíme. Slovenský Mussolini, neonacista, předseda Ludové strany Naše Slovensko, se po krajských volbách v roce 2013 stal županem Banskobystrického kraje. Tento župan proslul mimo jiné organizováním hlídek ve vlacích, které měly chytat uprchlíky jedoucí načerno, cikány označoval za parazity, popíral Holokaust, hajloval a vůbec se choval tak, jako by právě vystoupil ze stroje času, který ho přinesl rovnou ze Třetí říše. Svými výroky si vysloužil i trestní stíhání, dopadlo to jako vždycky, takže župan nemusel vyměnit svůj župan za vězeňské tepláky.Marián Kotleba

2.Ján Slota

Zatímco Kotleba chce vyhánět Romy a uprchlíky, Slota se zaměřuje především na Maďary a homosexuály (ale i na Romy si rád zanadává). Proslul výrokem, že by bylo dobré nasednout na tanky a jet srovnat se zemí Budapešť. Politika Pála Csákyho označil za shnilé lejno a zvratek. Slota je prototypem politika, který na ní sice báječně vydělal, ale odkud peníze vzal, říct nechce.

Jachta, letadlo ani luxusní auta v jeho daňovém přiznání nefigurují. Jen jeden byt a automobil, všechno ostatní má nejspíš půjčené. Slota také rád pije a spí, a to i v zaměstnání. Novináře miluje asi jako Miloš Zeman, takže vůbec. Slovenská národní strana nakonec vyhodnotila, že tenhle chlápek jí přinese jenom slotu a sama ho ze svých řad v roce 2013 vyloučila. Na to Slota řekl, že: aspoň nebude muset sedět v parlamentu “vedle polobláznů, homosexuálů a dalších podivných individuí.“

Ján Slota

3.Boris Kollár

Zatímco předchozí dva pánové jsou politováníhodná individua, Borisem Kollárem by chtěl být každý chlap. Tenhle pán nehoní ani Romy ani Maďary, ale ženské. Je neskutečný kanec, obklopuje se milenkami. Má pět dětí s pěti různými ženami! No kdo z vás to má, že? Málem otěhotněl i českou herečku Kateřinu Brožovou. Pokud byste chtěli tohoto pána někdy volit, vhoďte do urny lístek pro stranu SME RODINA. Jak si přesně tenhle pán rodinu představuje, se raději neodvažujeme zeptat.

Boris Kollár má nejenom hodně dětí, ale i velmi extravagantní vkus v oblékání.

Boris Kollár má nejenom hodně dětí, ale i velmi extravagantní vkus v oblékání.

4.Milan Mazurek

Zpět do xenofobních vod. Mazurek patří do stáje, pardon strany Mariána Kotleby. Jenže tenhle poslanec má jeden problém – chutná mu kebab. Fotka Mazurka postávajícího před kebabárnou obletěla Slovensko a kauza byla na světě. Zatímco Slováci se xenofobovi smějí, že se cpe halal jídlem, Mazurek vysvětluje, že to byla vlastně Pizzerie, že si kebab nedal, že jídlo nemá ideologii a že ... Je to jedno, stejně je to trapas a ostuda a Mazurek je pro smích.

Milan Mazurek patří k největším odpůrcům islámu na Slovensku. To vše jde ale stranou, když dostane chuť na kebab.

Milan Mazurek patří k největším odpůrcům islámu na Slovensku. To vše jde ale stranou, když dostane chuť na kebab.

5.Andrej Danko

Vítězem našeho žebříčku je Andrej Danko, předseda Slovenské národní strany (vystřídal právě Slotu). Je to mimo jiné i předseda Slovenské národní rady, což je slovenská sněmovna. Místo váženého pána je Danko cosi jako náhodný generátor slov pod vlivem LSD.

Blábolí naprosté nesmysly, plete si slova, byl už několikrát přistižen při totálně nesmyslných výrocích. Půlka Slováků se mu směje, půlka se za něj stydí. Katastrofální ichtyl, který posouvá laťku politického bizaru o deset pater výše. Pokud budete chtít najít o tomto politikovi více informací, stačí do vyhledávače napsat „Kapitán Danko“. Hodnost kapitána není vymyšlená, na konci loňského roku byl Danko povýšen o sedm hodností ministrem obrany, jinak též stranickým kolegou. Čo bolo, to bolo, terazky som kapitánom, že?

Slováci už netrpělivě čekají, co z Danka zase vypadne.

Slováci už netrpělivě čekají, co z Danka zase vypadne.


Ohodnoťte článek

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 0:37 6. července 2017. Anketa je uzavřena.

 • Haha
  36
 • Super
  13
 • Sladký
  10
 • Trapas
  9
 • Cože
  8
 • Tvl
  8


Komentáře