10 nejdražších prostitutek světa: Za kolik jdou?

Užít si sex s placenou společnicí není laciná záležitost. U těch nejdražších sexuálních pracovnic si připravte až milion korun. | foto: koláž Expres.cz

Povolání luxusní společnice na escort určitě není žádný med. Ženy a dívky, které za peníze poskytují sex té nejlepší klientele si za své služby nechají pořádně zaplatit. Podívejte se na 10, které za jednu noc požadují nejvíc peněz.

10. Zahia Dehar

Zahia Dehar

Zahia Dehar

Francouzka se proslavila placeným sexem se členy francouzské fotbalové reprezentace ještě když byla teenagerka. Dnes si na noc účtuje téměř 30 tisíc korun.

9. Loredana Jolie

Loredana Jolie

Loredana Jolie

Dívka se smyslnými rty má také ráda sportovce. Proslula svou aférkou s golfistou Tigerem Woodsem. Její cena za noc plnou vášní je bezmála 60 tisíc korun.

8. Just Kassandra

Just Kassandra

Just Kassandra

Tato společnice si potrpí na kvalitě mužů, se kterými spí. Jako by nestačilo, že za sex chce přes 70 tisíc korun, ale pokud se jí nebudete líbit, tak vás pošle k vodě.

7. Ashley Dupre

Ashley Dupre

Ashley Dupre

Ashley to nejprve zkoušela jako zpěvačka, ale když zjistila, že zpěvem neprorazí, dala se na luxusní prostituci. Kromě toho několikrát pózovala pro Playboy a jiné pánské časopisy. Za noc bere 100 tisíc korun.

6. Maya Blue

Maya Blue

Maya Blue

Maya jde s dobou a svůj ceník má přehledně na internetu spolu se všemi kontakty a fotkami. Sexuální hrátky vás s ní přijdou na 110 tisíc korun.

5. Ava Xi'an

Ava Xi'an

Ava Xi'an

Američanka s čínskými kořeny pracovala jako realitní makléřka, ale potřebovala co nejrychleji sehnat peníze na transplantaci srdce pro svého otce. U kariéry luxusní společnice pak zůstala a sex s ní vyjde na 155 tisíc korun.

4. Natalie McLennan

Natalie McLennan

Natalie McLennan

Natalie je mezi společnicemi známá jako královna New Yorku. Začínala na skromných 45 tisících za noc, ale od té doby se vypracovala na neuvěřitelných 380 tisíc. Pokud se vám to zdá moc, Natalie vede síť společnic a ráda vám dohodí někoho levnějšího.

3. Lauren

Lauren

Lauren

Dívka známá jen jako Lauren je mezi špičkou bankéřů z Wallstreet vyhledávaná pro u sexuálních společnic nepříliš vídanou inteligenci. Její klienti si kromě krásy cení hlavně toho, že Lauren je nesmírně chytrá, dá se s ní hovořit o čemkoliv a má výborný smysl pro humor. Za to vše jsou ochotni zaplatit přes půl milionu korun.

2. Společnice z filmového festivalu v Cannes

Společnice z Cannes

Společnice z Cannes

Sexuální pracovnice mají žně během filmového festivalu v Cannes. Ženy z Francie, Itálie, ale i mnoha jiných zemí zde ty nejbohatší návštěvníky doprovází na luxusní bankety a následně pak do postele. Ty nejdražší přijdou na bezmála milion korun.

1. Michelle Braun

Michelle Braun

Michelle Braun

Michelle vede síť těch nejluxusnějších společnic pro ty opravdu nejbohatší lidi v Los Angeles. Spolu se svými děvčaty obšťastňuje bankéře, podnikatele, sportovce, ale i muže od filmu. Podmínkou je, aby si mohli dovolit astronomických 1,2 milionu korun za noc.

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 19:53 16. února 2016. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  511
 • Tvl
  344
 • Super
  247
 • Haha
  236
 • Cože
  195
 • Sladký
  76
Komentáře