Jaká matka, taká Katka. Natalii je 45 a na večírcích si ji pletou s dcerami. A umí toho pěkně využít

Pětačtyřicetiletá Natalie Wardelová je živoucí ukázkou toho, že věk není žádnou překážkou k užívání si života. Blonďatá sexbomba každý víkend někde paří a lidé si jí pletou s jejími o polovinu mladšími dcerami. | foto: koláž Expres.cz

Natalii Wardelové z Austrálie je sice už 45 let, ale její věk by jí hádal málokdo. Automobilová nadšenkyně si užívá života plnými doušky a objíždí festivaly rychlých aut. Tam si ji návštěvníci běžně pletou s jejími dcerami a blonďaté trio považují za sestry

Australanka Natalie Wardelová rozhodně nevypadá jako typická pětačtyřicetiletá matka dvou dospělých dcer. Ba právě naopak. Se svými dcerami Jazmyne a Tamikou objíždí akce a festivaly, kde si návštěvníci běžně myslí, že trio žen jsou sestry.Natalie je velká milovnice rychlých aut, dokonce i se svým manželem Brendanem se seznámila tak, že nejprve obdivovala jeho auto. Oba již pětadvacet let objíždí automobilové srazy a vedli k tomu i své dcery.

Prakticky každý víkend jsou Wardelovi na nějakém srazu aut nebo na hudebním festivalu. Vzhledem k tomu, že Natalie se rozhodně necítí na svá léta, většinu času si užívá spolu se svými dcerami nevázané zábavy spolu s dalšími mladými lidmi. Ti ji často nevěří, že je je matkou Jazmyne a Tamiky a je více než dvakrát starší.

„S holkama jsem nejlepší kamarádka. Dokonce se mě už i zeptali, jestli je Jazmyne moje máma, protože je vyšší než já, o jsem se musela smát,“ přiznává pártymáma Natalie. „Jsem prostě taková přestárlá Barbie,“ s humorem dodává blondýna, která má i ve svých letech energie na rozdávání.

FotogalerieOhodnoťte článek

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 5:00 8. května 2017. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  31
 • Super
  30
 • Sladký
  17
 • Tvl
  17
 • Cože
  14
 • Haha
  12


Komentáře