Muslimka Markéta odhodila šátek a předvedla sexy tělo v bikinách. Vyměnila lásku za víru?

  •   18:53
  • diskuse

Muslimka Markéta v plavkách. | foto: koláž Expres.cz

Markétin příběh počátkem loňského roku překvapil celou republiku. Krásná Češka se dobrovolně rozhodla konvertovat k islámu a zahalit se do hidžábu. Dneska je ale vše jinak. Markéta, která poslední roky na pláž chodila zásadně v burkinách, zveřejnila fotografii v bikinách. Co se stalo?

Její rozhodnutí žít ve Spojených arabských emirátech chápal málokdo, ona si ale za ním skálopevně stála. Ve velmi otevřeném rozhovoru, který před rokem a půl exkluzivně poskytla Expres.cz, prozradila, z jakých pohnutek se rozhodla žena, která byla vychovávaná podle evropských hodnot, konvertovat k islámu. Muslimka Markéta se dokonce kasala, že by se nikdy nechtěla provdat za nemuslima.Zajímavé na všem bylo, že konvertovat se nerozhodla kvůli partnerovi muslimovi, nýbrž sama od sebe. Dokonce se dobrovolně rozhodla zahalit vlasy.

Řekla bych, že takhle nošený šátek je horní hranice. Musím ale přiznat, že i já mám doma několik nikábů a zkusila jsem v tom jít ven. A ono to má i své dobré stránky, protože jste anonymní. Nikdo vám nevidí do obličeje, můžete se tvářit, jak chcete, a myslet si, co chcete,“ svěřila se nám tehdy Markéta, která bez pokrývky hlavy nevycházela z domu.

Dneska je ale vše jinak. Ačkoliv tehdy apelovala na našeho redaktora, aby nezveřejňoval její staré fotografie z dob, kdy se věnovala modelingu, a dokonce vyhrála soutěž krásy v Itálii, ve středu odpoledne udělala něco nepochopitelného.

Na svém Instagramu zveřejnila snímek v bikinách, což je s ohledem na to, že poslední roky chodila na veřejnosti zásadně zahalená, velký progres.

Co Markétu vedlo k tomuto kroku? Stalo se něco, kvůli čemu se přestala zahalovat, nebo potkala nemuslima, jenž ji učaroval a ona si vybrala lásku místo víry? To jsou otázky, které zajímají i nás. Markéta, která stále žije a pracuje v Emirátech, nám dosud neodpověděla. Ať je to, jak chce, zde je důkaz, že rozhodně neexistuje ani jeden důvod k tomu, aby se zahalovala. Markéta je totiž proklatě sexy.

Fotogalerie

Komentáře