Leoš Mareš požádal Koblížkovou o ruku, pět měsíců po rozvodu

To, na co veřejnost čeká už měsíce, se stalo skutečností. Leoš Mareš požádal Moniku Koblížkovou o ruku. Ta řekla ano. Stalo se tak pět měsíců od rozvodu s Monikou Marešovou.

Koncem května vyšlo na povrch, že se Leoš Mareš po necelých devíti letech rozvedl s matkou jeho dvou synů Monikou Marešovou. Vše nasvědčovalo tomu, že si vezme Koblížkovou. Proč jinak by se zničehonic rozváděl?

To se teď potvrdilo. Monika Koblížková na svém Instagramu zveřejnila zásnubní prsten se slovy: „Řekla jsem ano.“

Monika Koblížková a Leoš Mareš se zasnoubili.

Monika Koblížková a Leoš Mareš se zasnoubili.

Zasnoubili se tak po dvou letech vztahu. Česko tak zažije svatbu století, která předčí všechno.

Mareš se o průběh žádosti podělil na svém Instagramu i s videem. Zároveň uvedl na pravou míru, že Monika není těhotná, jak si mnozí mohli domýšlet.

V týdnu jsem pozval @monikakoblizkova na víkendový výlet s tím, že nebude vědět kam jedeme. #Překvapení Včera jsem vstal brzo ráno a odjel do Dvora Králové za jejím tatínkem. Byl trošku překvapený. Předal jsem kytici jeho manželce a říkám mu "Přijel jsem Vás požádat o ruku Vaší dcery, protože jí miluju a chci si jí vzít" Odpověděl "A ona říká co ? " - No ona to ještě neví :-))) - Aha, no jo vlastně.. - Dojeli jsme do Mariánek na hotel. Dali jsme si večeři a po jídle jsem vzal deky, pozval Avíka na terasu a v tu samou vteřinu začal ohňostroj jen pro ni na naší písničku od Coldplay. Když přišla TA chvíle, vyndal jsem krabičku. Monika mně pak řekla, že jí to vůbec nedošlo, viděla krabičku, ale myslela si, že to je nějaký dárek. No a pak už jsem klečel.. #AŘeklaAno Lights will guide you home And ignite your bones And I will try to fix you #JoANeníTěhotná

Příspěvek sdílený Leoš Mareš (@leosmares),

Fotogalerie

Komentáře