Co si oblékla Monika ve velký den svého muže? Trendy kousky a výšivky!

Dnes v podvečer promluvil Andrej Babiš ke svým voličům i odpůrcům na tiskové konferenci po volbách. Po jeho boku jako vždy stála jeho manželka Monika, která ve společnosti vyniká především módou. A ani tentokrát tomu nebylo jinak.

Manželka předsedy hnutí ANO Monika Babišová si na důležitý den svého muže oblékla černý kostýmek se sukní nad kolena. O úplnou klasiku ale nešlo. Na rameni sáčka s výstřihem měla velkou béžovou květinovou výšivku a stejný vzor zdobil i sukni.Babišová totiž sleduje aktuální trendy a dobře ví, že aplikace a výšivky jsou momentálně in. Navíc nemusí všednost a ráda vyčnívá.

V důležitý den tak byla svému muži reprezentativní ozdobou a byla radost na ni pohledět. Během tiskové konference poté nahradila sáčko dlouhou rozpínací černou vestou s dvěma řadami knoflíků. Tento kousek odhalil především dekolt. Sukni naopak vyměnila za kalhoty odhalující kotníky.

Pokud je však něco, co bychom jí měli vytknout, pak by to byl make-up a účes, který je podle nás pokaždé stejný. Rádi bychom Moniku někdy viděli například ve vyčesaném drdolu nebo třeba výrazné rtěnce.

Fotogalerie

Komentáře