Velká MMA show v Praze: Vémola bude jako poslední, pro ženy není místo

Doposud žádná jiná MMA akce nenabrala takových rozměrů, jako bude ta dnešní v O2 aréně. V 19 hodin začne galavečer, na jehož konci je naplánován souboj o pás, který obhajuje největší legenda českého MMA Karlos Vémola. Na poslední chvíli byl však zrušen ženský zápas.

Největší večer bojového umění na českém území přichází právě dnes večer. Hitem a hlavním tahákem celého večera je souboj mezi Karlosem Vémolou a Petrem Ondrušem. Zápas by měl nejspíš celý program uzavřít. 

Od 19 hodin se v pražské O2 aréně postupně divákům představí 18 různých bojovníků z různých váhových kategorií. Z původní dvacítky nakonec byl vyřazen ženský zápas mezi Sandrou Maškovou a Evelinou Puidaiteovou.

Na začátku prosince proběhlo oficiální vážení, aby se bojovníci vešli do svých kategorií. Například Patrik Kincl musel shodit několik kilogramů a měl na to jen pár hodin. V takových případech jde o všem o velký nápor na mozek, jak sám uvedl.

Nejslavnější český MMA zápasník Karlos Vémola.

Nejslavnější český MMA zápasník Karlos Vémola.

Tahákem celého večera je ovšem zápas v kategorii Light heavyweight, tedy lehkotěžké váhy, kde proti sobě nastoupí Petr Ondruš a Karel Vémola. Ondruš se připravoval několik měsíců v Thajsku pouze na tento jeden zápas, tak uvidíme, jak to večer dopadne. Vémola ovšem zase kontruje tím, že Ondruše porazí v prvním kole.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 16:42 6. dubna 2018. Anketa je uzavřena.

 • Tvl
  7
 • Super
  6
 • Trapas
  5
 • Haha
  4
 • Cože
  4
 • Sladký
  4
Komentáře