Zabila se Tereza (+18) z Mlékojed kvůli matce? Škola na ni podala trestní oznámení

Tereza bývala veselá dívka, v poslední době se však něco změnilo. | foto: Facebook

Ukazuje se, že příběh Terezy (+18), která dobrovolně ukončila svůj život na kolejích v Mlékojedech, je temnější, než se mohlo zpočátku zdát. Za smrtí mladé dívky tak pravděpodobně není mladická nerozvážnost nebo nešťastná láska, ale těžký život plný překážek. Mluví se o rodinných problémech, a dokonce o podivných poměrech v její rodině.

Matka zemřelé Terezy (+18) Vlaďka F. obviňuje školu a spolužáky své dcery z toho, že dívku k sebevraždě na kolejích v Mlékojedech dohnali svým nepochopením a krutými žerty. Prý byla dokonce šikanovaná!Kamarádi a učitelé Terezy to ale vidí poněkud jinak. Škola pro ni udělala maximum, i učitelé. Spolužáci jí nosili i oblečení, aby měla v čem chodit, a jiné a jiné. Dnes bylo podáno oznámení na policii na matku oné dcery. Konverzaci si policie prohlédne a uvidí,“ uvedl anonymní zdroj pro TN.cz. Strůjcem domnělé šikany tak měla být samotná matka.


To potvrdil také zdroj v diskusi pod článkem na webu Blesk.cz, jehož dcera navštěvuje stejnou školu jako Tereza. A servítky si rozhodně nebral!

Vlaďka F. bude mít nejspíš co vysvětlovat.

Další anonymní zdroj také uvedl, že Vlaďka F. měla Terezu obrat o peníze z dobročinné sbírky, která byla uspořádána zhruba před pěti lety, aby si dívka mohla pořídit speciální vzdělávací pomůcky, které by jí usnadnily studium.

To se však bohužel nestalo.

Vlaďka F. bude mít nejspíš co vysvětlovat.

Vlaďka F. však veškerá nařčení rezolutně odmítá.

„Klidně na mě házejte špínu, jen nepište nic hnusného o Terezce. Já mám ale svědomí čisté,“ prohlásila pro TN.cz. Podle ní o ní Tereza mohla mluvit negativně, protože měla psychické problémy. Zda si svou nevinu obhájí na policii, se možná již brzy ukáže. Škola, kterou dívka navštěvovala, na ni totiž podala trestní oznámení!

FotogalerieOhodnoťte článek

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 0:01 21. září 2017. Anketa je uzavřena.

 • Cože
  25
 • Tvl
  17
 • Trapas
  15
 • Haha
  8
 • Sladký
  8
 • Super
  7


Komentáře