Smrt dívek z Mlékojed: Než šla na koleje, domluvila si schůzku s chlapcem

Dívky skočily pod vlak. | foto: facebook

Nejen policie, ale celá široká veřejnost se stále snaží dopátrat toho, co se osudného víkendu v Mlékojedech stalo. Zatímco většina se domnívá, že dvě mladé dívky, které zemřely pod koly vlaku, spáchaly sebevraždu, jsou i tací, kteří si myslí, že šlo o nešťastnou náhodu. A tomu nasvědčují i nové svědectví, která vyplouvají na povrch.

Psali jsme si, jak se má, a měli jsme jít ven. Pak už nenapsala a pak mi volal kamarád, že se to stalo,“ uvedl pro televizi Nova chlapec, který si nepřál zveřejnit své jméno. Byl blízkým kamarádem jedné z dívek a věří, že se jednalo o nešťastnou náhodu.Jak uvedl již dříve rodinný známý Růženky C. (+15), jedna z děvčat si možná vlaku nevšimla a druhá se jí snažila zachránit. Růženka byla strašně milá holčička, doma ji všichni milovali. Nikdo si nedovede představit, proč by si měla ublížit. Měla tendenci vždy všem pomoci. Myslím si, že kamarádku chtěla zachránit, stáhnout ji z kolejí,“ řekl před pár dny pro deník Blesk.

To je ovšem v přímém rozporu s tím, co o události řekla kamarádka Růženky, které prý děvčata měla těsně před smrtí volat, aby se rozloučily. „Chybíš nám už teď. My jdeme tam nahoru,“ měla jí tehdy říct.

Kde je tedy pravda? Vymysleli si někteří svá svědectví, aby se zviditelnili, nebo dívky skutečně zemřít chtěly a plánování schůzky s dotyčným chlapcem mělo být jen způsobem, jak se rozloučit? Policie stále ještě nezveřejnila žádné závěry, nicméně na případu z Mlékojed stále intenzivně pracuje.

O dalším vývoji vás budeme informovat!

FotogalerieOhodnoťte článek

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 0:01 17. srpna 2017. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  12
 • Tvl
  12
 • Sladký
  10
 • Super
  8
 • Haha
  7
 • Cože
  5


Komentáře