Mladý řidič se zabil v BMW, u Orlové jel rychlostí 250 km/h tam, kde je povoleno 50

Jiří Š. se zabil ve svém BMW. | foto: koláž Expres.cz

Ulice Lazecká, která slouží jako spojovací cesta mezi Havířovem a Orlovou, je místním lidem dobře známa, nejedná se totiž o první nehodu. Možná proto je s podivem, že někteří stále ještě pokoušejí osud a testují své řidičské schopnosti na cestě plné začátek. Pro třiadvacetiletého řidiče v bílém BMW skončil tento test tragicky.

Teprve třiadvacetiletý Jiří Š., majitel bílého vozu BMW 135xi, možná dostal svůj nový krásný vůz od majetných rodičů, možná se mu povedlo si na sportovní kupé vydělat, faktem ale je, že luxusního vozu si mnoho neužil a jízda v něm se mu stala osudná.Z vozu zbyl jen vrak.

Z vozu zbyl jen vrak.

Ze středy na čtvrtek v noci havaroval na ulici Lazecká, která vede mezi Orlovou a Havířovem, vyletěl ze silnice, narazil do sloupu elektrického vedení a do několika stromů. Střet byl tak silný, že motor a tachometr vozu byly vymrštěny a z bílého vozu zbyl jen muchlanec plechů. Autonehodu nahlásil kolem sedmé hodiny ráno projíždějící řidič a o celé tragédii informoval Týdeník Policie.

Vymrštěný tachometr ukazoval ručičkou rychlost 250 km/h tam, kde je rychlost povolena jen na 50 km/h a i když se lidé v diskuzích pod články informující o tragické nehodě dohadují, zda řidič skutečně jel takovou vysokou rychlostí, nebo se jen dostal do smyku, letěl vzduchem a šlapal pedál na prázdno, proto se tachometr vytočil“, je tato debata bezpředmětná.

Tachometr vymrštěný na zem ukazuje 250 kilometrů v hodině.

Tachometr vymrštěný na zem ukazuje 250 kilometrů v hodině.

Už po prvním obhlédnutí místa nehody, podle stavu vozu a faktu, že části vozu jsou mimo vrak, svědčí o tom, že rychlost byla mladým řidičem na nerovné silnici dalece překročena a i v takovém neštěstí se dá hovořit o tom štěstí, že divokou jízdu neodnesl někdo nevinný, kdo se drží pravidel a jen by byl v nesprávný čas na nesprávném místě.

FotogalerieOhodnoťte článek

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 16:07 10. června 2017. Anketa je uzavřena.

 • Super
  72
 • Tvl
  24
 • Haha
  20
 • Trapas
  16
 • Sladký
  14
 • Cože
  12


Komentáře