Kontroverzní finalistka Miss Slovensko se stydí za svá kila: Proboha proč?

Dominia Dávidová se za svá kila stydí. | foto: TV Prima/Show Jana Krause/Profimedia

Baculatá finalistka Miss Slovensko Dominika Dávidová vyvolala doma i v Česku silné emoce. Její ženské tvary si získaly tolik pozornosti, že zastínila i samotnou vítězku. Ve středu ji vyzpovídal ve svém pořadu dokonce i Jan Kraus a světe, div se – pohledná brunetka své křivky nenosí s takovou hrdostí, jak jsme si mysleli. Proč o ní jen stěží hovořit jako o plus size modelce?

Snad poprvé v historii se neúspěšná finalistka Miss Slovensko těší větší pozornosti než samotná vítězka.Dominika Dávidová, která se zapsala do dějin svými výraznými křivkami, však se svou váhou bojuje. V pořadu Show Jana Krause dokonce odmítla přiznat své míry.

Myslím, že nemám parametry boubelky, ale v Miss jsem se samozřejmě od děvčat odlišovala. Byly totiž štíhlé a já mám své přirozené křivky, mám prsa a mám boky,“ uvedla Dominika zpočátku pořadu.

Zároveň přiznala, že jí během příprav na finále váha poněkud narostla.

„Když jsme byly na soustředění na Kapverdách, tak jsem onemocněla. Měla jsem i vysoké horečky, trochu jsem přibrala a pravda je, že jsem byla i zavodněná. Každý den jsem ale cvičila a pracovala na sobě.“

Mezi dívkami vynikala finalistka s výrazně ženskými tvary.

Mezi dívkami vynikala finalistka s výrazně ženskými tvary.

Na dotaz Jana Krause, kolik váží, však Dominika odmítla odpovědět. Naopak ji otázka velmi zaskočila: „Toto je dotaz na tělo, na to se dámy nemůžete ptát.“

Ano, v případě obyčejné ženy je takový dotaz zcela nepřípustný, tázat se na to však dívky, potažmo modelky, která chce na svém těle postavit kariéru a prezentovat se jako módní ikona, nelze takové téma tabuizovat.

Dominika svým defenzivním postojem jen ukázala, že ač se prezentuje jako vyrovnaná žena, která se má ráda se vším všudy a svých nedostatků si cení, ve skrytu duše touží po těle modelky v tradičním slova smyslu.

Proč se Dominika stydí říci nahlas svoji váhu či míry?

Proč se Dominika stydí říci nahlas svoji váhu či míry?

Sotva o ní tak můžeme hovořit jako o plus size modelce. Ta by se totiž za svou váhu, postavu, míry ani tělo v plavkách nikdy nestyděla, ani je neskrývala. Ba naopak!

Nakonec však Dominika přiznala alespoň to, jaké jsou její plány do budoucna: „Na své postavě bych ráda zapracovala, chtěla bych vážit tak 55 kilo,“ přiznala.

Dávidová si nejspíš neuvědomuje, že pokud shodí svá kila, stane se z ní tuctová nezajímavá manekýna a ztratí vše, co díky své nekonvenční modelkovské stavbě těla získala.

Škoda.

FotogalerieOhodnoťte článek

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 14:28 15. září 2017. Anketa je uzavřena.

 • Super
  17
 • Trapas
  11
 • Cože
  10
 • Sladký
  8
 • Tvl
  8
 • Haha
  7


Komentáře