Cirkus versus elegance. Mišík s Piškulou vyrazili na Lvy!

Je sice o rok starší, přesto by se Adam Mišík od svého vrstevníka Zdeňka Piškuly mohl hodně přiučit. Rozhodně by ho příští rok mohl požádat o radu, jak se obléknout na České lvy. Zatímco on působil jako cirkusák z daleké budoucnosti, Piškula s partnerkou vsadili na něžnou eleganci!

Kdyby Adam Mišík nebyl na Českých lvech mezi účinkujícími, nejspíš by ho do Rudolfina vůbec nepustili. Teprve dvacetiletý zpěvák totiž na slavnostní akt dorazil v prapodivném kabátu, za který by se snad nemusel stydět jen Keanu Reeves jako Neo z dnes již legendárního Matrixu.

Korunu jejich zjevu dala jeho o rok mladší partnerka Diana Kratochvílová, z níž by neměly radost aktivistky propagující kampaň Me Too. Mladičká modelka totiž dala vyniknout svým přednostem a do Rudolfina vyrazila v šatech s nejhlubším výstřihem, který byl k mání. A pokud by to přece jenom někomu z přítomných přišlo málo odvážné, dala si záležet, aby i rozparek byl řádně vysoko.

To teprve devatenáctiletý herec Zdeněk Piškula a jeho partnerka, herečka Simona Lewandowská, zdá se, pozvánku přečetli do konce. Došli dokonce i k pasáži, kde byl předepsaný dress code „black tie“, tudíž pro dámy velká večerní a pro pány smoking. A nutno říct, že sázka na klasiku se jim vyplatila.

Zatímco Mišík s Kratochvílovou působili jako cirkusáci, kteří si spletli příležitost, Piškula znovu potvrdil, že má styl. Jak se říká, méně je někdy více, a tentokrát to platí dvojnásob. Tak alespoň se přítomní pánové mohli pokochat pohledem na bujné vnady Mišíkovy partnerky.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 6:43 10. července 2018. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  33
 • Super
  24
 • Tvl
  14
 • Haha
  12
 • Cože
  10
 • Sladký
  10
Komentáře