Nové informace v případu ztracené Míši: Víkend v Mostě a lež ze žárlivosti!

 • Malá Míša Muzikářová se hledá už od 11. ledna
 • Na případ je uvaleno informační embargo
 • Hlavním podezřelým je Otakar S., který spáchal sebevraždu
 • Média často překrucovala fakta, malá Míša se Oty nebála
 • Nové informace ukazují, že vše bylo nejspíše jinak

Malá Míša je pohřešovaná už od 11. ledna. | foto: Koláž Expresu

Případ ztracené dívky z Ústí nad Labem hýbe Českou republikou už přes dva měsíce! Míša Muzikářová se hledá už od 11. ledna a doteď nikdo neví, co s malou holčičkou vlastně je. Faktem je, že o jejím zmizení se napsalo spoustu lží a polopravd. Podle zdrojů Expresu je hodně věcí jinak, než se o nich informovalo. O co přesně jde a jaká je tedy pravda?

Malá dívka se nejspíše ztratila cestou do školy a hlavním podezřelým byl bývalý přítel její matky Evy - Otakar S. Jednoruký otčím Míši sice nebyl žádným svatouškem a problémy se zákonem jistě měl, ale také se musí říct, že se o jeho vztahu s Míšou informovalo mnohdy velice zkresleně! Proč tomu tak bylo?



Důvodem byla věta, kterou do médií vyslal muž Jan D., jeden z bývalých blízkých přátel Evy M. Podle zdrojů Expresu na Otakara S. žárlil, a proto ho nejspíše „pošpinil“ tvrzením, že se Míša svého jednorukého otčíma bála.

Tohle je Jan D., blízký přítel Evy M., který na Otu nejspíše žárlil.

Tohle je Jan D., blízký přítel Evy M., který na Otu nejspíše žárlil.

Pravdou je to, že Míša s Otou žádné zásadní problémy neměla. Pouze když přijel její otčím za Míšinou matkou Evou, tak jim jako přející dcerka chtěla vyjít vstříc a šla na víkend raději ke své babičce. Proč by jinak s Otakarem Míša jezdila na různé výlety, když by se ho tak bála?

Víkend v Mostě

Důležitým datem pro celý případ je dost možná 20. leden 2017. Míša už byla devátým dnem pohřešovaná a její matka Eva nemyslela na nic jiného, než na svou malou holčičku, kterou mezitím probírala celá republika.

Otakar S. vzal ztrápenou matku ztracené dívky na víkend v Mostě, kde to měla Eva tak ráda. Tím jí hodně pomohl, protože matka Míši se nacházela v opravdu nelehké životní situaci. Její dcerka nikde a zájem médií o obyčejnou paní z Ústí nad Labem byl větší, než o kdejakou celebritu.

Zdroj Expresu, který chce zůstat v utajení nám také sdělil, že Eva byla z tohoto víkendu naprosto nadšená. V hotelu se prý cítila nejlépe za poslední dobu a pomohlo jí to alespoň na chvíli přestat myslet na hrůzy z posledních dní.

Nové informace ukazují mimo jiné to, že Eva měla Otakara S. stále ráda a on ji také. Mimo to se také ukazuje, že ztracená Míša se svého otčíma nebála a rozhodně před ním neutíkala za babičkou. Na druhou stranu není pochyb o tom, že Otakar S. má za sebou v minulosti několik průšvihů, které z něho právem dělají hlavního podezřelého!

Fotogalerie



Ohodnoťte článek

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 17:36 17. července 2017. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  51
 • Super
  24
 • Cože
  21
 • Tvl
  16
 • Haha
  11
 • Sladký
  10


Komentáře