Slovenská ostuda: Dcera ministra Lajčáka (14) dává na internet hanbaté fotky!

Měla by se však mladá dívka, navíc dcera známého politika, takto vystavovat? | foto: instagram

Dcera slovenského ministra zahraničních věcí Miroslava Lajčáka Lara (14) je pěkné děvče a je si toho dobře vědoma. Nejspíš proto nahrává na Instagram spoustu fotografií, které však mnoho Slováků považuje za příliš hanbaté!

Slovenský ministr zahraničních věcí Miroslav Lajčák (54) má krásnou manželku Jarmilu a dvě neméně pohledné dcery, již dospělou Vanessu, a také Laru (14), která se neúmyslně postarala o skandál. Na svůj Instagram totiž nahrává spoustu fotografií, z nichž některé jsou na její věk poměrně odvážné. Řada Slováků se tak rozčiluje nejen proto, že je Lara mladá, ale také proto, že mají dojem, že dcera známého politika by měla být za všech okolností důstojná. 

Televize Markíza zaslala na ministerstvo zahraničí prosbu o vyjádření k vlně kritiky, která se na hlavu mladé Lary snesla. „Jde o soukromý účet,“ odpověděli lakonicky na dotaz. 

Měla by se však mladá dívka, navíc dcera známého politika, takto vystavovat?

Měla by se však mladá dívka, navíc dcera známého politika, takto vystavovat?

Pravděpodobně však tatíček ministr svou dcerku pokáral, účet na Instagramu je totiž nyní nastavený jako neveřejný a prohlížet si jeho obsah tak mohou pouze ti, kdo budou Larou schváleni poté, co sami požádají o zpřístupnění účtu.

Několik snímků však přesto uniklo, takže si je můžete prohlédnout ve fotogalerii. Co myslíte, jsou skutečně tak přehnané, nebo je slovenská veřejnost prudérní? 

Fotogalerie
Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 14:05 8. února 2018. Anketa je uzavřena.

 • Super
  27
 • Trapas
  17
 • Sladký
  8
 • Tvl
  8
 • Haha
  7
 • Cože
  7


Komentáře