Harmonika, balalajka a ruské písně. Tak slaví narozeniny Miloš Zeman

Miloš Zeman během svého pobytu v New Yorku, kde promluví na shromáždění OSN stačil i oslavit své 71. narozeniny. Oslavu pojal poměrně netradičně. V místní ruské restauraci si nechal zahrát ruské narozeninové písně a za zvuku harmoniky a balalajky vesele dováděl se svými spolupracovníky.

28. září je nejen dnem české státnosti, ale i dnem, kdy se narodil český prezident Miloš Zeman. Ten letos své 71. narozeniny oslavil v zahraniční. V předvečer svého projevu na půdě Valného shromáždění OSN v New Yorku zašel se svými spolupracovníky do ruské restaurace Mari Vanna na Manhattanu.Provozovatel restaurace Alexander Sasha Poline se prezidentskou slavností pochlubil i na internetu. Na Instagramu a Facebooku sdílel fotku dortu pro českého prezidenta, své foto s Milošem Zemanem a také video zachycující samotné přání k narozeninám.

Majitel restaurace Mari Vanna přichystal českému prezidentovi vydařenou narozeninovou oslavu v ruském stylu. Miloš Zeman si ji viditelně užíval.

Majitel restaurace Mari Vanna přichystal českému prezidentovi vydařenou narozeninovou oslavu v ruském stylu. Miloš Zeman si ji viditelně užíval.

Žena v ruském kroji nese Zemanovi dort za zvuků ruské narozeninové písně a tleskání. Když prezident ani napodruhé nesfoukne všechny svíčky, raději se s úsměvem ujme sklenky vína a pobídne společnost k přípitku. Mezi oslavujícími jsou i prezidentův poradce Martin Nejedlý a kancléř Vratislav Mynář. Video bylo z Facebooku smazáno, ale uživatelé ho mezitím stačili přenahrát na jiné servery.

Miloš Zeman si v ruské restauraci na Manhattanu pochutnal na narozeninovém dortu od samotného majitele.

Miloš Zeman si v ruské restauraci na Manhattanu pochutnal na narozeninovém dortu od samotného majitele.Ohodnoťte článek

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 9:29 27. ledna 2016. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  17
 • Super
  12
 • Tvl
  8
 • Sladký
  6
 • Haha
  5
 • Cože
  5


Komentáře